Türk Telekom Prime’la Kat Kat İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Prime’la Kat Kat İnternet Kampanyalarına katılabilmek için gerekli olanları yazdık. Hediye ve bedava internet kazanmak içinde bazı şartlar var.


Sponsorlu Bağlantılar

Telekomünikasyon alanında yaklaşık iki yıldır faaliyet göstermeye başlayan Türkiye’nin yeni GSM firması Türk Telekom, birçok şirketin birleşmesinden oluşuyor. GSM alanında uzun yıllardır hayatımızda bulunan Avea’yı da bünyesine dahil edip, telekomünikasyon alanına da giriş yapan dev şirket, Avea’nın alt yapısı ile beraber Türkiye’de ki mobil hat kullanıcılarına üstün kaliteli bir hizmet sunuyor.

Sunduğu hizmet kalitesine ek olarak, yaptığı zengin içerikli ve ekonomik fiyatlı tarifeleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran GSM firması bu fırsatları ile birçok mobil hat kullanıcısının yüzünü güldürmeyi başarıyor. Bu tarifelerinde hem dakika hem SMS hem de internet kullanım hakkı yönü ile cömert davranan dev operatör firması, aynı zaman bu tarifelerinin fiyatının ekonomik olması sebebi ile de müşterilerinin cebini rahatlatmayı başarıyor.

Prime fırsatlarına vakit kaybetmeden sizde kaydolup bu cazip fırsatlı tarifeleri kullanmaya başlayarak, yüksek kaliteli bir iletişim hizmet kalitesine sahip olabilir ve yakınlarınız, aileniz ile kendinizi sınırlamak zorunda kalmadan rahat bir şekilde konuşmanın ve mesajlaşmanın keyfini sürebilirsiniz. Üstelik süpriz Türk Telekom bedava internet kullanım hakkı ile de dikkat çeken bu teklif sayesinde, 4.5G teknolojisi ile cepten internet kullanmanın keyfini tam anlamı ile yaşayabilirsiniz.

Kampanyaya Katılım Nasıldır?

Size en yakın Türk Telekom mağaza veya bayisine gidip başvuruda bulunarak katılabilirsiniz. 444 1 444’ e telefon edip müşteri temsilcisine geçiş yapmak istediğiniz tarifeyi belirterek katılım sağlamanız mümkündür. Türk Telekom Online İşlemler’ i ziyaret ederek de kısa bir zaman içinde zahmetsiz bir şekilde katılım sağlamanız mümkündür.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım koşulu bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel aboneler katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon edip iptal talebinde bulunarak ya da online kanallar üzerinden iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İçeriği Nedir?

Prime’ la Tanış 10 GB İnternet Paketi

Yurt içi her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 10 GB internete aylık 39 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Prime 15 GB

Yurt içi her yöne sınırsız SMS, şebeke içi sınırsız konuşma, her yöne 2000 dakika ve 15 GB internete
aylık 69 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Prime 20 GB

89 TL ödeyerek 20 GB cepten internet, her yöne 2000 dakika, her yöne sınırsız mesajlaşma ve şebeke içi sınırsız konuşma hakkı satın alabilirsiniz.

Kampanya Detayları

Kullanım haklarınızı mobil uygulama üzerinde ya da 5555’e “KALAN” yazıp göndererek sorgulamanız mümkündür.
Birçok noktada indirimli yemek yeme ya da alışveriş yapma hakkı da Prime’ lı müşterileri hediyedir.
Kullanım haklarınız sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.