Türk Telekom Ramazan Bayramı Bedava İnternet Kampanyası 2018

Türk Telekom AVEA Ramazan bayramı bedava internet hediyesi ile 2018 yılında haber niteliğinde bir kampanyası yaptı. Haziran ayında faturalı ve faturasız kontörlü hatlar hediye internetini alabilecek mi göreceğiz.


Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom – AVEA Ramazan Kampanyası 2018

Türk Telekom Ramazan bayramı kampanyası ile AVEA‘yı terchi ettiği günü 2018 yılında da kutlayacak birçok abone mevcut. Avea’nın GSM alt yapısı ile ülkemizde bir süredir GSM alanında faaliyet göstermeye başlayan dev operatör firması Türk Telekom, Türkiye genelinde birçok aboneye hizmet ediyor. Abone sayısını her geçen gün daha da arttırmayı başaran operatör firması, bu alandaki iddiasını hem rakiplerine hem de mobil hat kullanıcılarına göstermeyi başardı.

Özellik ile abonelerinin ihtiyaçlarına yönelik kampanyalar yapması ile birçok yeni mobil hat kullanıcısı kazanan ve mevcut abonelerinin de yüzünü güldüren dev operatör firması Türk Telekom bu adımları ile herkesin takdirini kazanmayı başarıyor.

Ülkemiz için önemli olan her özel günde muhakkak sürpriz bir kampanya ile abonelerinin karşısına çıkan dev operatör firması bu tutumu ile de abonelerine verdiği önemi bir kez daha gözler önüne sermeyi başarıyor. Şimdi de Ramazan bayramının yaklaşması ile beraber bayram özel fırsatlarını hazırlamaya başlayan operatör firması bu kampanyası ile de abonelerine kazandırdıkça kazandırmaya devam edeceğe benziyor.

Türk Telekom Ramazan Bayramı Bedava İnternet

Rakiplerinin bayrama özel kampanyalar hazırlamaya başlamasından ötürü Türk Telekom’da Ramazan bayramına özel kampanyalarını hazırlamaya başladı.

Gelecek hafta içerisinde kampanyasının duyurulması ve detaylarının belli olması bekleniliyor. Geçen senelerde ki abonelerine hediye internet kullanım hakkı ve buna ek olarak dakika ya da SMS kullanım hakkı da hediye etmesi beklenilen Türk Telekom, bu bayramda abonelerini hediyelere doyuracağa benziyor.

Türk Telekom Ramazan kampanyası hakkında detayları öğrenmek için takipte kalın ve nasıl katılabileceğinizi ve hediyelerin neler olduğunu öğrenin.

AVEA Ramazan Bayram Hediyesine Nasıl Katılabilirim?

Hediyelerinizin hattınıza tanımlanması otomatik olarak olacaktır. Herhangi bir katılım kısa mesajına gerek duyulmamaktadır. Operatörünüzden gelen bilgilendirme mesajının ardından kazandığınız faydaları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Yerine getirmeniz gereken herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Tüm faturalı ve hazır kartlı aboneler bu fırsattan faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

İptal işlemleriniz için 444 1 444’e telefon edip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom Bayram Kampanyası İçeriği Nedir?

Hediyelere dair henüz net bir bilgi bulunmamaktadır. Ama beklenilene göre bu yılda hediye internet kullanım hakkı sunulması beklenilmektedir.

Detaylar

Kullanım haklarınızı süresi sadece bayram ile sınırlıdır.
Kullanmadığınız kullanım haklarınız silinir.
5555’e “KALAN” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.