Türk Telekom Saatlik Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom Saatlik Bedava İnternet Paketleri 2018 yılında da geçerliliğini sürdürmeye devam ediyor. 1 saat geçerli olan dakikalık paketler.


Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom Saatlik Bedava İnternet Paketleri

Türkiye’nin en cazip ve zengin kampanyalar hazırlayan dev operatör firması Türk Telekom, yaptığı her kampanya ile Türkiye’de ki mobil hat kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başarıyor. Diğer operatör firmalarının aksine daha uygun fiyatlı ve bol içerikli kampanyalar hazırlayan firma, bu teklifleri ile birçok mobil hat kullanıcısının ilgisini çekmeyi başarıyor ve birçok yeni mobil kullanıcı kazanmayı da başarıyor. Gün geçtikçe mobil hat kullanıcı sayısını arttırmayı başaran operatör firması, her geçen gün artan büyüme hızı ile GSM alanında ne kadar iddialı olduğunu herkese gösteriyor. Bu alandaki en önemli şirketlerden biri sayılan dev GSM şirketi, müşterilerinin ihtiyaçlarına verdiği önem ile de onların yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Türk Telekom saatlik internet abonelerinin internet kullanım haklarından daha etkin bir şekilde faydalanabilmelerini sağlamak amacı ile hazırladığı Saat Bazlı İnternet kampanyası ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.  Bu devrim niteliğindeki kampanya ile etkin olduğunuz saatler arasında kullanabileceğiniz bir internet paketine sahip olabilirsiniz ve kullanım haklarınızın boşa gitmesinin önüne geçebilirsiniz. Vakit kaybetmeden sizde bu fırsattan hemen faydalanmaya başlayın.

Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Size en yakın Türk Telekom mağazasında bu fırsatlardan ihtiyacınıza ve isteğinize uygun olan teklifi satın alabilirsiniz. Seçtiğiniz pakete ait anahtar kodu 4455 ya da 5555’e göndererek de kısa mesaj ile ücretsiz bir şekilde katılım sağlamanız mümkündür. Türk Telekom’un mobil uygulamalarına giriş yaparak da bu teklifi satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl İnternet Alırım

Herhangi bir katılım koşulu bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel ses hattı sahipleri faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetleri aracılığı ile ya da Web kanalı yolu iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İçeriği Nedir?

Gündüz 10 GB İnternet

Sabah 09.00 ile akşam 17.00 saatleri arasında kullanabileceğiniz 10 GB’yi aylık 15 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Gece 10 GB Saatlik internet

30 gün boyunca sadece gece kullanabileceğiniz 10 GB’ye 15 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Gündüz 300 MB Bedava

Ayda 5 TL ödeyerek 08.00 ile 18.00 saatleri arasında kullanabileceğiniz 300 MB’yi hattınıza tanımlatabilirsiniz.

1 GB

Bu teklif ile 06.00 ile 10.00 saatleri aralığında harcayabileceğiniz 1 GB kullanım hakkına 2,9 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Detaylar

“KALAN” yazıp 5555’e göndererek kalan internet kullanımınızı öğrenebilirsiniz.
Kullanım hakkınız bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.