Türk Telekom Şanslı 2 Gün İnternet Kampanyası

Türk Telekom’dan her ay 2 GB hediye bedava internet kazanabilirsin. Bu kampanya kapsamında mısın biliyor musun? Cevaplar için bu haberimizde detaylar var.

Türk Telekom 2 GB bedava internet hediyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom Şanslı 2 Gün Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom firması Türkiye’nin en köklü ve eski iletişim firmalarından birisi olarak Türkiye’de ki birçok insanın yakınları ile rahat rahat iletişim kurabilmesine olanak sağladı. Kısa bir süre öncede mobil GSM alanına el atan Türk Telekom mobil telekomünikasyon alanında da birçok yenilik ve fırsatlar hazırlayan dev iletişim firması bu alanda ki iddiasını da herkese göstermeyi başarıyor.

3 yıl gibi kısa bir sürede mobil telekomünikasyon alanında ciddi bir başarı elde eden operatör firması bu alandaki rüştünü ispat etmeyi başardı. Avea’nın altyapısını geliştirerek daha da iyi bir hizmet kalitesini mobil abonelerine sunmaya çalışıyor.

Bu yatırım ve altyapı çalışmalarına ek olarak birde birbirinden sürprizli ve güzel kampanyalar hazırlayan operatör firması son kampanyası Şanslı 2 Gün İnternet fırsatı ile de yüz binlerce abonesinin yüzünü güldürmeye başladı. Kampanya detaylarını merak eden birçok mobil hat kullanıcısı bu yazıda öğrenmek istedikleri her şeyi öğrenebilecekler.

Türk Telekom 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türkiye genelindeki birçok mobil hat kullanıcısının en büyük kullanım ihtiyacının internet kullanım hakkı olduğunun bilincinde olan dev operatör firması abonelerine bu doğrultuda birçok bedava internet içeren internet kampanyası hazırlıyor.

Sizde Şanslı 2 gün internet kampanyası ile Avea hediye internet kullanmanın keyfini sürmeye başlayın.

Hemen Şanslı tarifelerinden birine geçiş yaparak her hafta 2 gün ücretsiz internet kullanma şansı yakalayabilirsiniz. Bu fırsattan faydalanmak için geç kalmayın ve sizde hemen her hafta 2 gün 2 GB bedava internet kazanın.

Nasıl Katılabilirim?

İnternet üzerinden Şanslı tarifelere geçiş yapabilirsiniz. Türk Telekom mağazalarına gidip de geçiş işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra 12 ay boyunca her hafta 2 gün bedava internet fırsatından faydalanabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Son 90 gün içerisinde Şanslı tarifelerden birine geçiş yapmış tüm mobil müşteriler katılım sağlayabilirler. Başka bir katılım şartı bulunmamaktadır.

Paketimi Nasıl İptal Ederim?

444 1 444 numaralı müşteri hizmetleri numarasına telefon ederek iptal işlemlerinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Hediyeler Nelerdir?

12 ay boyunca her hafta 2 gün 2 GB hediye internet kullanım hakkı hattınıza tanımlanır. Tanımlanan bu hediye internet kullanım hakkı sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Detaylar

Hediyenin hafta içerisinde hangi günler verileceğini operatör firması belirler.
Kullanım hakkınızın limiti veya süresi biterse kısa mesaj ile tarafınıza bir bilgilendirme yapılacaktır.
Süresi içerisinde kullanmadığınız internet MB’ları sonra ki aylara veya döneme devir etmez otomatik yenilenmez.