Türk Telekom Selfy 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy 1 GB Bedava İnternet ile gençler internet keyfini sürdürüyor. 1 GB hediyenizi alabilmek için AVEA abonesi olmanız gerekiyor.

Türk Telekom yepyeni bir kampanya ile genç abonelerinin tekrar karşısına çıktı. Oluşturduğu Selfy platformu ile abonelerine gene güzel kampanyalar sunuyor.

Genç abonelerinin ihtiyaçlarına her zaman yanıt vermek isteyen firma bu hizmet anlayışı ile de genç abonelerini takdirini kazanmayı ve onu mutlu etmeyi başarıyor. Hem mevcut genç abonelerini elinde tutmayı başarıyor. Hem de her geçen yeni günde kendine yeni yeni mobil hat kullanıcıları kazandırıyor. Gün geçtikçe daha da büyümeyi başaran iletişim firması Türk Telekom, artan müşteri kitlesini mutlu etmek amacı ile hız kesmeden çalışmalarına da devam ediyor.

Her gün yeni bir kampanya ile aboneleri karşısına çıkan firma, yaptığı bu kampanyalar ile mobil müşterilerinin birçok dakika, SMS ya da internet kullanım hakkını bedava kullanmasına olanak sağlıyor. Şimdi de yaptığı Türk Telekom Selfy 1 GB bedava internet kampanyası ile 25 yaş altı abonelerini mutlu eden firması gerekli şartları yerine getiren abonelerine her 1 GB bedava internet hediye ediyor.

Türk Telekom Her Ay 1 GB Hediye Fırsatı

Türk Telekom genç abonelerinin sesine kulak veriyor ve mobil hat kullanıcılarına bol bol hediye internet kazanabilecekleri kampanyalar hazırlıyor.  Selfy 1 GB bedava internet kampanyası ile hemen sizde hediyenizi alın ve herhangi bir sınırlama olmaksızın hediyenizi kullanmanın keyfini çıkartmaya hemen başlayın.

Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak için faturasız abone olmanız gerekmektedir. Dop dolu 1 GB, Dop Dolu 2 GB ya da Dop Dolu 3 GB tarifelerinden birini kullanıyor olmanız da lazımdır. Bu koşulları yerine getirdikten sonra 30 TL ve üzerinden bir TL yükleme işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bunu yaptıktan sonra 48 saat içerisinde hediyeleriniz hattınıza tanımlanır.

Katılım Şartları Nelerdir?

Dop dolu tarifelerinden birini kullanıyor olmanız şartı aranmaktadır. Başka bir katılım şartı yoktur.

Nasıl İptal Edebilirim?

İptal işlemlerinizi halletmek için 444 1 444 no’lu numaraya telefon edip müşteri temsilcisi ile konuşarak iptal işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İçeriği Nedir?

4.5G hızını deneyimleyebileceğiniz 1 GB hattınıza tanımlanır.

Detaylar

Kazandığınız hediye 48 saat içerisinde hattınıza tanımlanır.
1 GB’nizin kullanım süresi 1 ay ile sınırlıdır.
Hediyeleriniz sadece yurt içi kullanımlar için hattınıza tanımlanır.
5555’e “INTERNET” yazıp ve bedava kısa mesaj atın, kullanım hakkı detaylarınızda cebinize SMS olarak gelsin.

Facebook Sayfamız