Türk Telekom Selfy ile Bedava internet Paketleri

Türk Telekom Selfy bedava internet paketi kazanmak nasıl yapılır diye soran arkadaşlarımız için güzel bir yanıt olacaktır.


Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom Selfy

Müşterilerine oldukça fazla önem veren ve onların istek ve sorunlarına çözüm bulan Türk Telekom bu yaklaşım tarzı ile hem marka değerini arttırıp hem de müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Benimsediği müşteri odaklı yaklaşım sayesinde GSM sektöründe yeni bir isim olmasına rağmen gün geçtikçe abone sayısını arttırmayı başarıyor. Bu ivmeli başarı artışı sayesinde kendisine daha şimdiden sektörde kalıcı bir yer edinen operatör firması daha uzun süre bu alanda aktif olacağını gözler önüne seriyor.

Aynı zamanda sunduğu zengin içerikli tarifeler ile birçok mobil hat kullanıcısının dakika, SMS ve internet ihtiyaçlarını karşılayan firma, bu kampanyaları ile birçok genç mobil kat kullanıcısının ilk tercihi olmayı başarıyor.

Sizde Selfy’li ve 25 yaş altında ise Dopdolu fırsatları tam size göre, hem aileniz ve arkadaşlarınız ile ay sonunu dert etmeden konuşmak, mesajlaşmak ve bunları yaparken de yüksek tutarlar ödemek istemiyor iseniz bu teklif tam size göre, sizde bir an önce bu kampanyaya katılarak tarife içeriğinizin keyfini hemen sürmeye başlayabilirsiniz.

Selfy Bedava internet

Türk Telekom Selfy bedava internet mağaza veya bayilerinden katılım işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Kısa mesaj yolu ile de katılım sağlayabilirsiniz. Web kanalı yöntemi ile fazla vakit harcamadan zahmetsiz bir şekilde de katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Türk Telekom bedava internet için son otuz gün içerisinde yeni hat alımı ya da numara taşımı yolu ile operatör değişikliği yapmış aboneler katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Çağrı merkezine telefon ederek ya da kısa mesaj yolu ile iptal etmeniz mümkündür.

İçeriği Nedir?

1 GB Bedava internet

Her yöne 500 dakika, 5000 SMS ve 1 GB kullanım hakkını 19 TL ödeyerek hattınıza tanımlatmanız mümkündür.

2 GB Bedava internet

23 TL karşılığında her yöne 750 dakika, 5000 SMS ve 2 GB’yi satın alabilirsiniz.

Detaylar

Kullanım haklarınızın %80’ini ve %100’ünü harcadığınız zaman bilgilendirilirsiniz.
Kalan konuşma haklarınızı öğrenmek için “DAKIKA”, mesajlaşma hakkı için “SMS” ve internet için ise “INTERNET” yazıp 5555’e atmanız yeterlidir.
Hattınıza 30 TL ve üzeri yaptığınız yüklemelerde 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB hediye edilir.