Türk Telekom Sil Süpür Kazan Bedava internet Kampanyası 2018

Türk Telekom Sil Süpür Kazan kampanyası ile 5 GB’a kadar bedava internet, sms ve dakika kazanabilirsiniz. 2018 1 Haziran tarihi ile bu kampanya günceldir ve ücretsiz hediye internet sunar. AVEA’da Nasıl yapılır ve hilesi var mı diyen arkadaşlara en doğru cevaplar konu içinde.

Türk Telekom sil süpür kazan bedava internet

Türk Telekom Sil Süpür Kazan Kampanyası 2018

Geçtiğimiz haftalarda birçok dev operatör firması abonelerine birbirinden güzel hediyeler kazanabilecekleri kampanyalar hazırladı. Bu kampanyalar ile yüzlerce kişi bedava internet ya da bedava dakika kullanım hakkı kazandı. Yüz binlerce abonenin bu kampanyalar ile mutlu olmasının ardından sıra Türk Telekom abonelerine geldi. Türk Telekom’da abonelerinin kendilerini daha özel hissetmelerini sağlamak amacı ile Türk Telekom Sil Süpür Kazan kampanyası yaptı ve yüzlerce mobil aboneyi merakta bıraktı. AVEA Sil Süpür Kazan hediyesi diye aratanlarda var, aynı operatör arkadaşlar.

Bu fırsatı ile abonelerine birçok hediye kazanma şansı sunan dev operatör firması bu hamlesi ile hem abonelerinin takdirini kazanmayı başardı. Hem de abonelerini mutlu etmeyi başardı. Sizde bu kampanyaya dair detayları öğrenip nasıl faydalanacağınızı öğrenerek birbirinden güzel hediyeler kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Kazan Bedava İnternet Paketi Hediyesi

Türk Telekom GSM alanında faaliyet göstermeye başladığı çok kısa bir süre içerisinde  yaptığı birbirinden güzel kampanyalar ile abonelerinin yüzünü güldürmeyi başaran dev operatör firması Türk Telekom şimdi de yaptığı Sil Süpür Kazan kampanyası ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yüzlerce abone şimdi bu kampanyadan nasıl faydalanabileceğini merak ediyor.

Kampanya yeni duyurulduğu için henüz kampanya hediyelerine dair çok net bir bilgi bulunmamaktadır. Hediyeler açıklandığı takdirde sizin ile buradan paylaşacağız ve sizde kazanabileceğiniz hediyeleri öğrenebileceksiniz. Bundan sonra her Perşembe günü abonelerine birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı sunacaktır.

Sizde bu fırsatlara dair kampanyaları öğrenin ve hemen bugün hediyenizi alın.

Türk Telekom Sil Süpür 5 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Öncelikli olarak App Store ya da Play Store üzerinden Türk Telekom mobil işlemler uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Daha sonrasında ise her Perşembe günü bu uygulamaya giriş yapıp sil süpür kazan oyununu oynayarak hediye dakika, hediye SMS, hediye internet ve Muud üyeliği kazanabilirsiniz. Yeni bir kampanya olan Sil Süpür Kazan hilesi varmı diye soran arkadaşlar oluyor, böyle bir yöntem yoktur zaten önermeyizde.

Sil Süpür Kazan Hediyeleri Nelerdir?

Cepten onlarca 5 GB gibi devasa hediye internet, sınırsız konuşma hakkı, Muud Premium üyeliği ve sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsattan faydalanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’e telefon edip müşteri hizmetleri ile iptal işlemlerinizi görüşebilirsiniz. Online olarak da iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Detaylar

Her Perşembe bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.
Kazandığınız faydaları gelen bilgilendirme mesajının ardından kullanmaya başlayabilirsiniz.
Kazandığınız kullanım haklarınız sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Facebook Sayfamız