Türk Telekom Tarifeye Ek Telefon Fiyatları 2018

Türk Telekom tarifeye ek telefon modelleri ve fiyatları 2018 yılında iPhone 8, Samsung S8, S9, NOTE 8 ve 9 gibi bir çok cihaz kazandırıyor. Plus versiyonlarda mevcut.


Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom Tarifeye Ek Telefon Fiyatları 2018

2017 yılına girecek olmamız sebebiyle, elektronik marketlerin özellikle cep telefonu fiyatlarında yapmış olduğu indirimler pek çok kişinin ilgisini çekiyor. Özellikle Türk Telekom gibi büyük şirketlerin kullanıcıların yararlanmasını sağlamak amacıyla, tarifelerine ek fiyatlarla cep telefonu satışı sunması pek çok kişi için oldukça faydalı bir uygulama. Bu sayede onlarca farklı müşteri kendilerine en yakın Türk Telekom şubesine gidiyor ve zevklerine uygun olmak üzere bir telefon beğeniyor. Bütçenize göre, tarifenize ek olarak alabileceğiniz onlarca sayıda telefon modeli bulunuyor.

Tarifeye Ek Telefonlar 2018

Bütçenize uygun olarak alabileceğiniz telefon modelleri arasında, orta sınıf cep telefonlarından yeni çıkan son sürüm akıllı ve lüks markalara kadar pek çok seçenek bulunuyor. 2018 yılında özellikle yüksek sınıf markaların cep telefonlarını edinmek isteyenler mağazalara akın ediyor. Özellikle Samsung ve iPhone markasına ait olan telefonlar, kullanıcılar tarafından oldukça seviniyor. Elbette, bunun en büyük sebepleri arasında iki markanın elektronik aletler konusunda dünya pazarının neredeyse tamamına hakim olmaları olarak düşünülebilir. Tarifeye ek olarak alabileceğiniz cep telefonlarının başında elbette İphone marka cep telefonları geliyor. Türk Telekom’un faturaya ek olarak yansıtabildiği telefonlar arasında Türk pazarına da yeni girmiş olan ve İphone severlerin büyük bir merakla beklediği, İphone 8 ve iPhone 8 Plus bulunuyor. Bu iki cep telefonunu tarifeye ek olarak X TL farkla satın almanız mümkün. Plus özellikli cep telefonu için ise, tarifeye ek olarak ödemeniz gereken rakam X TL olarak değişiklik gösteriyor. Bunun dışında Apple iPhone serisinin daha eski cep telefonlarını da daha düşük fatura ücretleriyle tarifeye ek olarak satın almanız da mümkün.

Samsung Tarifeye Ek Telefonlar 2018

Samsung marka bir cep telefonu almayı düşünüyorsanız, oldukça fazla seçenek bulunuyor. Tarifenize ek olarak alabileceğiniz Samsung marka cep telefonu modelleri arasında Samsung Galaxy cep telefonu modelleri bulunuyor. Örneğin 2016 model bir Galaxy J7 almak almak isterseniz, faturanıza ek olarak ödeyeceğiniz aylık miktar 35 tl daha artmış oluyor. Bunun dışında J5, Galaxy J1 Mini, Galaxy J7 Prime, Galaxy Grand Prime, Galaxy A8 gibi birçok model yer alıyor. Samsung telefon modelleri tarifeye ek olarak nasıl alınır diye merak ediyorsanız, size en yakın Türk Telekom şubesine gidebilir ve bu konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Faturaya ek olarak alabileceğiniz, birçok model daha bulunuyor.

iPhone 8 ve Diğer Markalar da Bulunuyor!

Elbette, mağazalardan edinebileceğiniz tek marka Samsung ve iPhone 8’ a ait değil. Bunun dışında adı duyulmuş ve Türkiye pazarında yer alan diğer markalardan da cep telefonu almanız mümkün. LG kullanmak isteyenler için LG markasının birçok modeli, General Mobile kullanmak isteyenler ise markanın birbirinden farklı modelleri bulunuyor. Fiyatlara kısaca değinecek olursak ise LG G5 almak isteyen kişiler için faturaya ek olarak ödeyeceğiniz aylık tutar 44 TL olarak belirlenmişken, General Mobile 5 Plus almak isteyenler ise faturaya ek olarak 18 TL ödeyecek. Gerçekten çok uygun fiyatlardan telefon alabileceğiniz gibi, tamamen size bağlı olarak çok yüksek ücretli telefonları da küçük taksitler halinde faturanıza ek olarak ödeyebilirsiniz.

Aylık olarak ödeyeceğiniz cep telefonu faturasına ek olarak mağazalardan satın almış olduğunuz cep telefonlarının aylık taksitlerini de fatura ile beraber ödüyorsunuz. 24 aya varan vade imkanlarıyla ödenmiş olduğu için özellikle bütçeyi yormayacak türden olmasıyla dikkat çekiyor. Diğer markalarda Türk Telekom bedava internet imkanı da var, öncelik yerli cihazlarda. Mesela Vestel marka cihazlara bu internet paketleri hediye edilebiliyormuş. Bu opsiyonları mutlaka sorun ve doğrusunu teğit edin.

Modeller bir hayli fazla olduğu için tercih edebileceğiniz telefon sayısı da oldukça fazla. Ayrıca birçok kişi fiyatı yüksek olan telefonları nakit almak yerine düşük taksitlerden almayı tercih ettiğinden ötürü Türk Telekom ve pazarda hakim olan diğer şirketler de tarifeye ek olarak alabileceğiniz cep telefonu modellerini sürekli olarak gelişme yoluna gidiyor.

İnternet Sitesinden de İnceleyebilirsiniz

Almak istediğiniz cep telefonu modelini Türk Telekom’un internet sitesinden de inceleyebilir, daha sonra mağazalara giderek istediğiniz telefonu satın alabilirsiniz. Türk Telekom’un birçok ilde ve semtte şubeleri bulunuyor. Alacağınız cep telefonun fiyatı ve teknik özelliklerini internet sitesinden inceleyebilir, daha sonra almak istediğiniz telefonu şubeye giderek satın alabilirsiniz. Telefonu aldığınız aydan sonraki ay taksitli olarak ödemeleriniz de başlamaktadır. Bu şekilde cep telefonu edinmeniz mümkündür.