Türk Telekom Ultra İnternet Paketleri

Türk Telekom Ultra internet paketleri ve kampanyaları ile bedava internet yeni yıl olan 2018’de de sizinle olsun. Nasıl yapılır demeyin, buyrun.


Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom Türkiye’de telekomünikasyon alanında faaliyet göstermeye başladığından beri farkını ve uzun yıllardır iletişim sektöründe kazandığı tecrübeleri göstermeyi başarıyor. Sektörde faaliyet göstermeye başladığı kısa süreye rağmen oldukça ivmeli bir şekilde mobil hat kullanıcı sayısını arttıran ve bu alandaki başarısını katlayarak arttıran operatör firması rakiplerinin dikkatini çekmeyi başarıyor. GSM sektöründe ki bu dikkate değen başarısı ile daha uzun süre bu sektörde faaliyet göstereceğinin sinyallerini veriyor.

Bu kadar yoğun ilgi görmesinin sebeplerinden biri de abonelerinin ihtiyaçlarını tam anlamı ile karşılayabilecek zengin içerikli tarifeler hazırlayıp sunuyor. Hazırladığı bu tarifelerde özellikle internet kullanım hakkı oldukça bol olması ile de birçok kişinin yüzünü güldürüyor. İhtiyaçlarınıza uygun Ultra tarifelerinden birine geçiş yaparak iletişim ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılayıp bir üstüne sınırsıza yakın bir mobil internet deneyimi yaşayabileceksiniz. Uygun fiyatlı bol fırsatlı bu tekliften sizde hemen faydalanmaya başlayın ve daha farklı bir deneyim yaşamaya başlayın.

Türk Telekom Ultra İnternet Paketleri

Türk Telekom mağazalarına gidip başvuruda bulunarak, müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek ya da kısa mesaj yolu ile katılmak için ise 8 GB için “ULTRA 8 GB” 10 GB için “ULTRA 10 GB” 12 GB için ise “ULTRA 12 GB” yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu kampanyadan yeni hat tesisi ya da numara taşıma yolu ile geçiş yapmış olan tüm bireysel aboneler faydalanabilirler.

İptal Etme

444 1 444’e telefon edip iptal talebinizi ilettiğinizde kısa bir süre de iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Web kanalı yolu ile de zahmetsiz bir şekilde iptal etmeniz mümkündür.

İçeriği Nedir?

8 GB

Her yöne 3000 dakika, şebeke içi sınırsız konuşma, her yöne sınırsız mesajlaşma hakkına ve 8 GB’ye 12 aylık sözünüze 65 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet ile tüm rüyalarınız artık gerçek.

10 GB

Aylık 75 TL ödeyerek her yöne 3000 dakika, şebeke içi sınırsız konuşma, her yöne sınırsız SMS ve 10 GB’yi satın alabilirsiniz.

12 GB

12 aylık kontrat yaparak 12 GB cepten internet, her yöne 3000 dakika, operatör içi ve sabit hatlar ile limitsiz konuşma, her yöne sınırsız SMS kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

Detaylar

5555’e “KALAN” yazıp göndererek ya da web kanalı yolu ile paketinizdeki kalan kullanım bilgilerinize ulaşmanız mümkündür.
Kullanım haklarınız bittiğinde kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.