Türk Telekom Yılların Hediyesi 3 Kat Bedava internet

Türk Telekom Yılların Hediyesi 3 Kat Bedava internet nasıl yapılır diyecek olanlar bu konuya. Abone olduğun yılın 3 katı hediye internet kazanabilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom Yılların Hediyesi 3 Kat Bedava internet

Türk Telekom Yılların Hediyesi kampanyası ile abone olduğunuz yıl başına 3 katı hediye internet kazanırsınız. Nasıl yapılır diyecek olursanız, bu makalemiz sizin için. GSM sektöründeki başarılı hamleleri ile Türkiye genelinde ki birçok mobil hat kullanıcısının yüzünü güldürmeyi başaran dev operatör firması, gün geçtikçe abonelerini daha da mutlu etmeyi ve sürekli yeni yeni aboneler kazanmayı başarıyor.

Özellikle abonelerinin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda bunları baz alarak birçok özel fırsatlı Türk Telekom bedava internet kampanyaları hazırlayan dev GSM operatörü çok kısa bir süre içerisinde Türkiye’de birçok mobil hat kullanıcısının ihtiyaçlarını tamamen karşılamaya başararak, birçok yeni aboneye hizmet vermeyi başardı.

Son günlerde yaptığı Yılların Hediyesi bedava internet kampanyası ile birçok mobil abonenin ilgi odağı olmayı başaran dev operatör firması, bu fırsatı ile abonelerine bol bol internet kullanım hakkı ediyor. Bu fırsat ile müşterilerine Türk Telekom’lu oldukları yılların 3 ile çarpımı kadar internet hediye ediliyor. Sizde bu kampanya hakkındaki tüm detaylarını öğrenin ve tarifenizden herhangi bir düşme olmadan herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmadan bedava internet kullanmanın keyfini çıkartıp, internette istediğiniz gibi kazandığınız faydalarınızı harcamaya başlayın.

Türk Telekom Yılların Hediyesi Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

5555’e “YILLAR” yazıp ücretsiz kısa mesaj göndererek bu kampanyaya hemen katılım sağlayabilirsiniz. 444 1 444’ e telefon edip müşteri temsilcisine de katılım talebinde bulunarak kısa bir sürede katılım işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve hemen hediyelerinizi alabilirsiniz.

Yılların Hediyesi Kampanyası’na Kimler Katılabilir?

Son 90 gündür Türk Telekom’lu olan tüm mobil hat kullanıcıları katılım sağlayabilirler. Başka bir koşul aranmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

“IPTAL YILLAR” yazıp 5555’ ücretsiz kısa mesaj göndererek bu kampanyayı iptal edebilirsiniz. 444 1 444’ e telefon edip çağrı merkezi aracılığı ile de iptal işlemlerinizi kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Yılların Hediyesi Kaç GB İnternet Hediyesi Alacağım?

Türk Telekom’lu olduğunuz her yıl 3 ile çarpılarak ortaya çıkan tutar internet 3 fatura dönemi boyunca hattınıza tanımlanır ve sizin kullanımınıza sunulur.

Kampanya Hakkında Esaslar

  • 26 Mart 2018 tarihine kadar bu kampanyaya katılım sağlamanız mümkündür.
  • “INTERNET” yazıp 5555’e göndererek kalan internet kullanım haklarınızı detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.
  • Kullanım haklarınız bittiğinde ve kullanım haklarınızın süresi dolduğunda size kısa mesaj yolu ile bilgi verilir.
  • Faturalı yada faturasız olmanız halinde müşteri hizmetlerinden destek almanızı tavsiye ederiz.