Türk Telekom’dan Dev İnternet Fırsatı

Türk Telekom’dan Dev İnternet Fırsatı nasıl yapılır, kimler faydalanabilir evden internet gibi olur mu sorularınıza yanıtlar veriyoruz.


Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom Dev Fırsat Kampanyası

GSM alanında yaptığı yenilikler sayesinde bu alanda önemli bir konuma ulaşmayı başarıyor. Yaptığı her kampanya ve fırsat ile Türkiye’de ki birçok mobil hat kullanıcısının ilgi odağı olmaya başaran GSM şirketi, her geçen gün bu alandaki bilinirliğini daha da arttırmayı başarıyor. Gün geçtikçe bu alandaki yetkinliğinin artması ile beraber bu alandaki en önemli isimler arasına girmeyi başaran operatör firması, benimsediği misyonu sayesinde de sadece para kazanma amacı gütmediğini herkese gösteriyor. Müşterilerine ve müşterilerinin ihtiyaçlarına verdiği önem ile bu alandaki ilk amacının müşteri memnuniyeti olduğu gözler önüne seren GSM şirketi, bu tutumu ile de herkesin takdirini kazanmayı başarıyor.

Aynı zamanda hazırladığı cazip içerikli kampanyaları ile de mobil hat kullanıcılarının yüzünü güldüren GSM şirketi, bu cömert teklifleri ile ilgi odağı olmayı başarıyor. Hazırladığı dev fırsat tarifesi ile abonelerinin yakınları ile daha rahat görüşme yapabilmelerine ve 4.5G teknolojisi ile hızlı bir internet deneyimi yaşayabilmelerine olanak sağlıyor. Sizde bu uygun fiyatlı teklife hemen katılım sağlayarak dakikalarınızın ve internetin keyfini sürebilirsiniz.

Nasıl Katılabilirim?

5555’e “DEV FIRSAT” yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak katılım sağlayabilirsiniz. Türk Telekom mağaza veya bayilerine gidip başvuruda bulunarak kısa bir süre içerisinde katılım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 444 1 444’e telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile de katılmanız mümkündür.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu kampanyaya katılım sağlayabilmek için son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu ile operatör değişikliği yapmış olmanız şartı aranmaktadır. Gerekli şartları sağlayan tüm bireysel aboneler katılım sağlayabilirler.

İçeriği Nedir?

12 aylık taahhüt yaparak bu fırsata aylık 22 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Bu teklif ile her yöne 500 dakika ve 1 GB mobilden internet kullanım hakkına sahip olursunuz ve iletişim ihtiyaçlarınızı rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz. Üstelik ilk 3 aya özel tarifeniz ücretsizdir.

Detaylar

30 gün boyunca kullanmadığınız faydalarınız silinir.
“KALAN” yazıp 5555’e kısa mesaj atarak kullanım bilgilerinize ulaşmanız mümkündür. Dev fırsat kampanyası ile ilgili sorularınızı yorum kısmından sorabilirsiniz.