Turkcell 1 Ay Bedava 150 GB Fibernet

Turkcell 1 Ay Bedava 150 GB Fibernet ile evde ve cepte şansı yaver gidenlerden birisi olmaya hazır mısınız? Wifi aramaya son, kotaseverler buraya.

Turkcell 1 Ay Bedava 150 GB Fibernet

Mobil GSM alanında uzun yıllardır çok başarılı bir politika belirleyen dev telekomünikasyon firması bu alandaki başarısını katlayarak arttırmayı başardı. Fakat bunun ile de sınırlı kalmak  istemeyen dev marka internet sağlayıcılığı alanında da kendini geliştirmek istiyor. Gelişmiş internet hızı ile kısa bir süre önce Türkiye’nin en hızlı interneti seçilen Turkcell bu başarısını daha da pekiştirmek amacı ile ülkenin dört bir yanına fibernet hizmeti sunmak amacı ile sürekli alt yapı iyileştirmeleri yapıyor.

Birçok internet kullanıcısının daha hızlı bir internete sahip olmalarını sağlamak amacı ile sürekli çalışan dev firma, bunun ile de sınırlı kalmıyor ve AKK kotası çok yüksek ve ekonomik fiyatla internet hizmeti sunmaya çalışıyor. Abonelerine fibernet kalitesi ile 150 GB AKK’li internet kullanma şansı sunan iletişim firması sadece bunun ile de sınırlı kalmıyor ve bu pakete geçiş yapan abonelerine birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı da sunuyor. Turkcell 1 ay bedava 150 GB kampanyası gibi birçok fırsat bulunuyor. Sizde hemen bedava internetinizi alın.

Superonline 1 AY Bedava İnternet

Fiyatı 69,90 TL’den başlayan size en uygun olan Fiber net kampanyalarından birini seçerek, bir ay boyunca 150 GB interneti ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. İlk ay bedava şekilde internet kullanmak için hemen sizde süper hızlı fiber net kampanyasına geçiş yapın ve bedava internet kullanmanın keyfini sürün.

Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Turkcell iletişim merkezlerine gidip fiber net paketlerine geçiş yapabilir ve hediyenizi alabilirsiniz. Superonline yetkili bayilerinden de başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell online işlemler üzerinden de katılım talebinde de bulunabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir yerine getirmeniz gereken ya da yapmanız gereken bir şey bulunmamaktadır. Katılmak isteyen herkes kolayca katılım sağlayabilirler.

İçeriği Nedir?

Fiber net tarifelerinden birine geçiş yaptığınız takdirde ilk ay 150 GB’yi bedava şekilde kullanabilirsiniz. Hiçbir ücret ödemeksizin ilk ay bedava internet kullanımı size hediye edilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Superonline müşteri hizmetlerine cep telefonunuzdan telefon ederek iptal işleminizi halledebilirsiniz.

Detaylar

1 Ocak 2019 tarihine kadar bu fırsata katılım sağlayabilirsiniz.
İlk ay ücretsiz hediyenizi kullandıktan sonra ki aylarda ücretli olarak 150 GB kullanmaya devam edebilirsiniz.

Facebook Sayfamız