Turkcell 1 Mayıs Hediye İnternet Kampanyası 2018

Turkcell 1 Mayıs Bedava internet hediyesi için hazırladığımız konuda 1 Mayıs kampanyasına yer vereceğiz. Sizlerde İşçi Bayramı’na özel olarak 2018’de kaleme aldığımız makalemize davetlisiniz.

Turkcell 1 Mayıs Kampanyası 2018

Mobil telekomünikasyon sektöründe rakipsiz olan Turkcell çok uzun yıllardır Türkiye’de ki GSM sektöründe hakimiyetini sürdürüyor. Çok uzun yıllardır Türkiye’de ki telekomünikasyon faaliyetlerini başarı ile sürdüren operatör firması aynı zamanda Türkiye’de ki mobil hat kullanıcılarının birçoğunu da kendi bünyesinde toplamayı başarıyor.

Özellik ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamak amacı ile birçok fırsat barındıran kampanyalar hazırlayan dev operatör firması Turkcell müşteri memnuniyetini bu derece öncelikli tutması sayesinde herkesin de olumlu tepkisini almayı başarıyor.

Turkcell aboneleri için yaptığı önemli gün kampanyaları ile her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Şimdi de Turkcell 1 Mayıs kampanyası ile abonelerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Tıpkı Turkcell ramazan kampanyası 2018 makalesinde olacağı gibi yine sizlere en hızlı bildirimi biz yapacağız (Konu sonunda FB sayfamız var, takipte kalırsanız üzülmezsiniz.)

Turkcell 1 Mayıs Bedava İnternet Hediyesi

1 Mayıs İşçi ve Emekçiler bayramı’nın gelmesi ile beraber Turkcell diğer özel günlerde yaptığı gibi bu önemli günde de abonelerini mutlu edecek kampanyalar hazırlanması bekleniliyor.

Yılbaşı, 23 Nisan ve dini bayramları es geçmeyen Turkcell’in Dünya tarihi için oldukça önemli olan 1 Mayıs tarihinde de aboneleri için kampanyalar hazırlaması bekleniliyor. Bunun için en beklenen isim 1 Mayıs bedava internet olabilir diye tahmin yürütüyoruz.

1 Mayıs tarihinin yaklaşması ile beraber kampanya hakkında detayların ortaya çıkması bekleniliyor. Buradan takipte kalarak 1 Mayıs kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilir ve hediye sunulduğunda hediye kazanma şansı yakalayabilirsiniz. İddaa ediyoruz bu açıklama resmi olarak Turkcell’den yapıldıktan hemen sonra bu sayfamızda güncel halini bulabileceksiniz 🙂

Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Kampanyanın detayları henüz belli olmadığı için nasıl katılım sağlanabileceğine dair tam net bir bilgi bulunmamaktadır. Ama diğer kampanyalara katılım göz önüne alındığında kısa mesaj yolu ile ya da 0532 532 00 00’a telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile katılım sağlanılması beklenilmektedir.

Katılım Koşulları Nelerdir?

1 Mayıs fırsatlarından faydalanmak için herhangi bir katılım şartı yoktur. Kampanya aktif olduğunda tüm mobil hat kullanıcıları faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

İptal işlemlerinizi halletmek için 0532 532 00 00’a telefon edip müşteri temsilcisine iptal talebinizi ileterek iptal işlerinizi hemen halledebilirsiniz. Web kanalı üzerinden de iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Turkcell 19 Mayıs Hediyesi Nedir?

Diğer önemli gün kampanyalarında olduğu gibi 1 Mayıs’ta da mobil hat kullanıcılarına 19 Mayıs bedava internet hediyesi beklenilmektedir. Henüz bu konu hakkında net bir bilgi yoktur. Turkcell açıklama yaptığında burada paylaşılacaktır.

Detaylar

Kampanya aktif olduğunda buradan bilgi sahibi olabilirsiniz.
Kullanım haklarınızı 2222’ye “KALAN” yazıp göndererek öğrenebilirsiniz.

Facebook Sayfamız