Turkcell 14 Şubat Sevgililer Günü İnternet Kampanyası 2018

Turkcell 14 Şubat Sevgililer Günü İnternet Kampanyası 2018 ile bedava internet kazanmak ister misiniz. Tüm faturalı ve faturasız aboneler için hediye var.

Turkcell 14 Şubat Sevgililer Günü Bedava İnternet

Turkcell 14 Şubat kampanyası ile ülkemizde ve dünyada kutlanan her özel günde mobil hat kullanıcılarını es geçmeyerek onlara hediye kazanabilecekleri ya da hediye dakika, SMS ve internet kazanabilecekleri birçok kampanya hazırlıyor. Hazırladığı bu kampanyalar ile mobil abonelerinin yüzünü güldüren dev operatör firması, aynı zamanda hazırladığı bu fırsatlar ile birçok mobil hat kullanıcısının takdirini ve sevgisini kazanmayı başarıyor. Bunlardan en bilineni de geçen senede olduğu gibi Turkcell sevgililer günü kampanyası olacağa benziyor.

Gün geçtikçe mobil hat kullanıcılarından daha da fazla görmeye başlayan dev operatör firması, sadece sunduğu fırsatlar ile de değil sunduğu çekim kalitesi ve kapsama alanı ile de tüm dikkatleri üzerine çekip birçok mobil hat kullanıcısı kazanmayı başarıyor. Turkcell bedava internet makalemizde buna ve bir çok benzer yazıya zaten değindik, bakmak istemez misin?

Sizde bu cazip fırsatlar ile dolu dünyaya giriş yaparak, birçok fırsattan faydalanabilirsiniz. Hemen Turkcell’in sevgililer günü kampanyasının detaylarını öğrenin ve hediyelerinizi alın,kullanmanın tadını çıkartın.

Turkcell Sevgililer Günü Kampanyası 2018

2018 Sevgililer Günü Kampanyasına Katılım Nasıl Yapılıyor?

Size en yakın konumdaki Turkcell mağaza veya iletişim merkezine gidip katılım başvurusunda bulunarak ya da 0532 532 00 00’a telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile de katılım işlemlerinizi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden yani Turkcell’in web sitesinden de zahmetsiz bir şekilde katılım işlemlerinizi hemen halledebilirsiniz.

Katılım Şartları Nedir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. Belirtilen tarihler içerisinde katılım sağlamak isteyen tüm mobil hat kullanıcıları katılım sağlayabilirler ve hediyelerini alabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00’a telefon edip müşteri temsilcisine iptal etmek istediğinizi belirterek hemen iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz. Web kanalı yöntemini tercih ederek de kısa bir sürede iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

14 Şubat Bedava internet Kullanım Haklarım Nelerdir?

Turkcell 14 Şubat 2018 sevgililer gününe özel bireysel mobil hat kullanıcılarına cepten 1 GB hediye sunuyor. 14 Şubat’ta hattınıza otomatik olarak hattınıza tanımlanacak olan bu hediye ile sosyal ağlarda vakit geçirebilir ve yakınlarınız ile rahat bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Üstelik Turkcell’in fırsatları bunun ile de son bulmuyor akıllı telefon almak isteyen mobil kullanıcılarına ciddi tutarlara varan indirimler yapıyor. Sizde bu fırsatlardan faydalanın.

Detaylar

Gelen bilgilendirme mesajının ardından hediyelerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
2222’ye “KALAN” yazıp göndererek hediye tutarınızdan kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.
Sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Facebook Sayfamız