Turkcell 15 Temmuz 2018 Bedava İnternet Hediye Kampanyası

Turkcell 15 Temmuz bedava internet kampanyası ile hediye internet paketi sizin olabilir. Faturalı ve faturasız abonelere 15 Temmuz kampanyası dakika ve sms…

Turkcell 15 Temmuz Bedava İnternet Kampanyası 2018

Herkese merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz, alçak darbe saldırısının yıl dönümü olan 15 Temmuz tarihi artık resmi bir tatil. Bu özel günde çalışanlar izinli oluyor, tatil yapıyor. Turkcell 15 Temmuz kampanyası 2 yıldır devam ediyor, bu senede tekrar gerçekleşeceğini düşünüyoruz. Önceki yıllarda neler mi hediye olarak dağıtılmıştı? Hemen hatırlatalım; 500 DK konuşma, 1 GB hediye internet, 1.000 SMS ve BİP uygulamasında geçerli olan 1000 dakika dağıtılmıştı.

Turkcell 15 Temmuz bedava internet konusu hakkında şu an için kesinleşen birşey mevcut değil ama 15 Temmuz tarihinde sabah 07.00’da bu konu altında buluşabilir ve kesinleşen hediyeleri, koşulları hep birlikte öğreniriz. Şimdilik biz geçen sene ki koşulların aynısı olacağını ve hediyelerin de değişmeyeceğini düşünerek konuyu hazırlıyoruz.

Turkcell 15 Temmuz Hediyesi ve Kampanyası 2018

Turkcell 15 Temmuz hediyesi 2018 yılında da adından bolca söz ettirecek gibi görünüyor. Çünkü bir çok aktif kullanıcı Turkcell hediye internet konusunda epeyce bir araştırma yapıyor ve sürekli yenilenen kampanya, tarifelere yetişmekte dahi zorlanıyor. Bizlerde sizin için tüm bu fırsatları araştırıyor, derliyor ve websitemiz üzerinde paylaşıyoruz. Yani en güncel bilgileri öğrenmek ve edinmek için sitemizden şaşmamanızı tavsiye edebiliriz.

Faturalı veya faturasız (kontörlü, hazırkart) hat sahibi olmanız bu kampanya da bir fark yaratmıyor çünkü Turkcell ayrım yapmadan tüm abonelerine bu 15 Temmuz bedava internet kampanyasından faydalandırıyor, sistem otomatik olarak dağıtım yapıyor. Size düşen tek şey gelen hediyelerinizi harcayacak yer bulmak 🙂

15 Temmuz Bedava İnternet Hediyesinden Yararlanma Hakkında

Bu konuyla alakalı şu soruları yanıtlayacağız;

  1. Turkcell 15 Temmuz kampanyasından nasıl yararlanırım?
  2. 15 Temmuz hediyem bana gelmedi, hattıma tanımlanmadı. Ne yapmalıyım?
  3. Kullanım süresi ne kadardır? Sonrası aya veya zamana devir eder mi?

Öncelikle 1. sorunun yanıtını verelim, Turkcell abonesiyseniz otomatik olarak hattınıza hediyeniz gönderilir birşey yapmanız gerek yoktur. 2. sorununun cevabını ve nedenini öğrenmek için 532 numaralı Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma hattını aramanız gerekir. Sorularınız ivediyle cevaplanır. 3. sorunun cevabı ise 16 Temmuz 23.59 saatidir. Ertesi güne veya sonra ki aya devir etmek. Kullanım süresi içinde harcama yapmazsanız hakkınız yanar. Bu konuyu 15 Temmuz sabahı buradan takip etmenizi öneririz.

Turkcell 15 Temmuz bedava hediye internet kampanyası ile ilgili olan yazımızı burada noktalıyoruz. Farklı bir sorunuz varsa yorum kısmına yazın ekibimiz cevaplasın!

Facebook Sayfamız