Turkcell 2 GB Hediye İnternet – Dört Dörtlük Paketler

Turkcell 2 GB Hediye İnternet – Dört Dörtlük Paketler ile Superonline kullanıcı aboneler bu fırsatı değerlendiriyor! Nasıl mı, hemen anlatalım.

Turkcell Dört Dörtlük Paketler 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell’li birçok mobil hat kullanıcısı daha fazla internet kullanım hakkına sahip olmak için, internetten araştırma yaparak bedava internet arayışına çıkıyor. Ay sonuna kadar internet kullanım haklarını yetirmekte zorlanan mobil kullanıcılar ya sürekli ek paket almak zorunda kalıyorlar ya da ay sonuna kadar internet kullanım haklarını bir süreliğine ara vermek zorunda kalıyorlar veya bedava internet kazanmaya çalışıyorlar.

Sizde Turkcell bedava internet kampanyaları 2018’i takip ederek, cepten tamamen ücretsiz herhangi bir ücret ödemeden Turkcell internet paketi kazanın ve sosyal ağlarda rahat bir şekilde vakit geçirin, video izleyin, müzik dinleyin, yakınlarınız ile sesli ya da görüntülü iletişim kurmaya başlayın. Dört dörtlük paketler kampanyasına katılıp Superonline için ADSL başvurusunda bulunan tüm müşterilere, mobil hatlarında kullanılmak üzere 1 hafta geçerli cepten 2 GB bedava internet hediye ediliyor. Hemen kampanya detaylarını öğrenin ve hediye internetinizi alın.

Superonline 2 GB Kampanyasına Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Dört Dörtlük kampanyasına başvuruda bulunan Superonline ADSL müşterileri hiçbir işlem yapmadan, ne bir aramaya ya da ne bir katılım kısa mesajına gerek kalmadan otomatik olarak katılım sağlayabilirsiniz. Gerekli şartları yerine getirdikten sonra otomatik olarak bu kampanyaya katılım sağlarsınız.

Katılım Şartları Nelerdir?

Dört dörtlük kampanyasına başvurup Superonline ADSL kullanmaya başlayan tüm kullanıcılar katılım sağlayabilirler. Başka bir katılım şartı aranmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00’a telefon edip müşteri hizmetlerine iptal talebinizi ileterek ya da Web kanalı yolu ile iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Kampanya kapsamında müşterilerin mobil hatlarında kullanılmak üzere 1 hafta geçerliliği olan sadece yurt içi kullanımlarda geçerli cepten 2 GB hediye edilmektedir. Sizde vakit kaybetmeyin ve  2 GB hediyenizi alın.

Kampanya Hakkında Detaylar

31 Aralık 2018 tarihine kadar bu kampanyaya katılım sağlamanız mümkündür.
Kampanya kapsamında kazandığınız faydalarınız hattınıza tanımlandığında kısa mesaj yolu ile size bilgi verilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.
Kazandığınız faydaların %100’ünü harcadığınız zaman kısa mesaj ile size bilgi verilir.
2222’ye “KALAN” yazıp göndererek ya da Hesabım uygulamasına kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak kalan kullanım bilgilerinizi detaylıca görüntüleyebilirsiniz.
Kullanmadığınız kalan internet kullanım hakları gelecek aylara devredilmez.

Facebook Sayfamız