Turkcell 2018 Faturalıya Geçişe Özel Bedava internet Paketleri

Turkcell 2018 Faturalıya Geçişe Özel Bedava internet Paketleri – Hediye internet sahibi olmak için yapmanız gereken tek şey Hazır Karttan faturalı hatta geçiş yapmak.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell 2018 Faturalıya Geçişe Özel Bedava internet Paketleri

Türkiye’nin en fazla mobil operatör sayısına sahip telekomünikasyon şirketi olmayı başaran Turkcell, bu alanda faaliyet göstermeye başladığı andan itibaren durmaksızın bu alandaki çalışmalarına devam ederek, mobil kullanıcılarına ve isteklerine verdiği önemi gözler önüne seriyor.  Müşterilerinin daha üstün kaliteli bir hizmete sahip olmasına olanak sağlayan dev firma, diğer GSM firmalarından olan farkını herkese göstermiş oluyor.

Rakiplerinin aksine müşteri odaklı bir tutumu benimseyen GSM firması, bu yaklaşım tarzı sayesinde birçok mobil hat kullanıcısının yüzünü güldürmeyi başarıyor ve onların ilk tercih ettiği firma olmayı da başarıyor.

Turkcell 2018 faturalıya geçiş hediyeleri, aynı zamanda hazırladığı cazip içerikli ve ekonomik fiyatlı tarifeleri ile de abonelerinin iletişim ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılamalarına olanak sağlayan operatör firması, bu sayede birçok kişinin de takdirini kazanmayı başarıyor. Son günlerde faturasızdan faturalıya geçen abonelerine özel olarak hazırladığı yıllık taahhütlü faturalı paketleri ile dikkatleri üzerine çekti.

Turkcell bedava internet gibi fırsatlar sayesinde mobil hat kullanıcıları yakınları ile iletişime geçmenin keyfini rahatça varabiliyorlar. Hepsi bi arada olan bu paketler sayesinde fatura aşım bedellerini düşünmeden dakikalarınızı, kısa mesaj haklarınızı ve internet kullanım hakkınızı kullanmanın tadını çıkartabilirsiniz.

Hazırkarttan Faturalıya Geçiş Hediyeleri 2018

Size en yakın Turkcell mağazasını ziyaret edip, ihtiyacınıza uygun olan tarifeyi seçip katılım talebinde bulunarak bu tarifeye geçiş işlemlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz. 0532 532 00 00’a telefon ederek de bu tarifeye katılım işlemlerinizi sağlamanız mümkündür.

Kimler Geçiş Yapabilir?

Son 90 içerisinde hazır karttan faturalıya geçen ve faturalıya geçiş tarihi itibari ile en az 3 ay faturasızda kalmış mobil kullanıcılar faydalanabilirler.

Geçiş işlemini nasıl iptal ederim?

Müşteri hizmetleri aracılığı ile ya da Hesabım uygulaması üzerinden bu kampanyadan çıkış işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Hediyelerin ve Ücretli Paketlerin İçeriğinde Neler Var?

300 DK

Aylık 15 TL ödeyerek her yöne 300 dakika, 300 SMS ve 300 MB’ye sahip olursunuz.

600 DK

12 aylık kontrat yaparak her yöne 600 dakika, 300 SMS ve 600 MB kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

2 GB

25 TL’ye her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 2 GB internete sahip olursunuz.

3 GB
Aylık 30 TL ödeyerek her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 3 GB internet satın alabilirsiniz.

4 GB

12 aylık sözünüze her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 4 GB’yi kampanyalı fiyatı olan 35 TL’yi ödeyerek hattınıza tanımlatabilirsiniz.

Detaylar

Kalan kullanım bilgilerinizi kısa mesaj ya da web kanalı yolu ile sorgulamanız mümkündür.
Kullanım haklarınız sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.