Turkcell 2019 Ramazan ve Sahur Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 2019 Ramazan ve Sahur Bedava internet ile gece sabaha kadar geçerli 1 GB, 2 GB, 3 ve 4 5 GB hediye internet kampanyası. Nasıl yapılır Mayıs Haziran. Turkcell ramazan bedava internet kampanyası bu aya özel Turkcell Ramazan hediyesi sizinle olsun. Turkcell Ramazan 4.5G Kampanyasına katılım için detaylar mevcut.

Turkcell Ramazan Hediye İnternet 2019

Turkcell geçtiğimiz yıllarda yaptığı Ramazan özel kampanyaları ile Ramazan boyunca birçok abonesinin yüzünün gülmesini sağladı. Bizim için oldukça önemli olan bu ayda birçok abonesinin ücretsiz şekilde internete bağlanmasına imkan tanıyan dev GSM firması, bu Turkcell Ramazan bedava internet kampanyası 2019 ile geçmişte birçok abonesinin takdirini kazanmayı başardı.

Her özel gün de abonelerine muhakkak bir kampanya ya da fırsat hazırlayan dev komünikasyon firması Turkcell müşterilerine bu derece ilgi göstermesi sayesinde hem mevcut müşterilerinin sadakatini kazanıyor hem de yeni yeni müşteriler kazanıyor. Eğer sizde Turkcell bedava internet konusunda da bahsettiğimiz bu fırsatlar ile dolu dünyasına giriş yapmak ve birçok özel kampanyadan faydalanmak istiyor iseniz vakit kaybetmeden hemen bu zengin dünyaya giriş yapın. Üstelik yeni Turkcell sahurda hediye internet iyiliğinden faydalanmanın tadını çıkartabilirsiniz.

Turkcell Ramazan bedava internet 2019

Geçtiğimiz senelerde yaptığı Sahur bedava internet kampanyası ile Turkcell Türkiye’de ki birçok mobil hat kullanıcısının bedava internet kullanmasına imkan tanımıştı. Bu kampanya ile yüzü gülen birçok kişi Turkcell 2019 sahur kampanyasını da öğrenip onlardan faydalanmaya başlamak istiyor.

Ramazan ayının yaklaşması ile beraber ortaya çıkmaya başlayan Sahur kampanyaları birçok mobil hat kullanıcısının şimdiden ilgisini çekmeye başladı. Turkcell ramazan ayı bedava internet fırsatları hakkında tüm bilgiye ulaşmak için Ramazan Turkcell bedava internet yazılarını görüntüleyebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Yaani uygulaması içinde bir güncelleme gelebilir.

Turkcell Ramazan Bedava İnternet kampanyası 2019 hakkındaki yeni eklenecek güncel bilgileri de bu yazıdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca Turkcell Ramazan ayı kampanyası konusu yine güncellenecektir.

Ramazan 2018 Sahur Bedava internet Gecesi

Sahur – Gece İnternet Hediyesi Paket Katılımı Hakkında

Her kampanyanın farklı bir katılım şekli bulunmaktadır. Kısa mesaj yolu ile BiP Messenger üzerinden ya da Turkcell müşteri hizmetlerine katılım işlemlerinizi çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Ramazan Hediyesi 2019 – Faturalı ve Faturasız

Birden fazla kampanya bulunduğu için her kampanyanın katılım koşulu farklıdır. Fakat genel şartlara baktığımızda Turkcell müşterisi olmak yeterlidir. Başka karşılamanız gereken genel bir koşul bulunmamaktadır.

Turkcell Ramazan Kampanyası 2019

Turkcell Ramazan kampanyası 2019‘i iptal etmek mi istiyorsunuz? 0532 532 00 00’a telefon edip müşteri hizmetlerine bağlanıp yetkili kişiye iptal talebinizi ileterek kısa bir sürede hediyenizi iptal edebilirsiniz. Turkcell Online İşlemlere telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak da iptal işlemlerinizi kısa bir sürede halledebilirsiniz.

Turkcell ramazan hediyesi 2018

Turkcell Ramazan Sahur İnternet Hediyesi İptal Edilir mi?

Ramazan Ayı 1 Haftalık 1 GB İnternet

BiP Messenger uygulamasını cep telefonunuza App Store ya da Play Store üzerinden indirip sonrasında 15 arkadaşınıza mesaj atarak bir hafta kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. 2019 Turkcell Ramazan hediyesi ile yüzlerimiz epeyce gülecek gibi görünüyor! (2017 Yılına ait, 2018 aşağıda)

Turkcell 2019 Ramazan 2 GB İnternet

BiP Messenger uygulaması üzerinden 20 arkadaşınıza mesaj göndererek 1 hafta geçerli 2 GB kazanabilirsiniz. (2017 Yılına ait, 2019 aşağıda)

Sahur 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Ramazan ayı boyunca BiP Messenger üzerinden 5 mesaj atan herkes gece 02.00 ile 06.00 saatleri arasında geçerli 2 GB kazanıyor. (2019 kampanyası en aşağıda)

Bilinmesi Gereken Detaylar

Gelen onay mesajının ardından kazandığınız faydaları kullanmaya başlayabilirsiniz.
Kazandığınız bu kullanım haklarınız bittiğinde size kısa mesaj yolu ile bilgi verilir.
“KALAN” yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndererek ya da Hesabım uygulamasına giriş yaparak kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Turkcell 4.5G Ramazan Kampanyası 2019

BİP uygulamasını telefonuna indirmiş tüm aktif faturalı ve faturasız (hazır kartlı yani kontörlü) hat sahipleri 4.5G Ramazan Kampanyası sekmesini takip ederek 6 Mayıs ile 3 Haziran 2019 tarihleri arasında internet paketlerini ikiye katlayabilir. 2 kat hediye internet için uygulamayı telefonunuza indirin ve güncellemeleri takip edin.

Turkcell Ramazan Bedava internet 2019

Bu makalemizde Turkcell sahur hediyesi ve diğer süprizlerine yer verdik, umarız ilginizi çekmeyi başarmışızdır. Mayıs, Haziran ve Temmuz aylarında nasıl yapılır demeden faturalı veya faturasız aboneler mükemmel hediyeler kazanacak!

Facebook Sayfamız