Turkcell 23 Nisan Bedava internet Kampanyası

Turkcell 23 Nisan bedava internet paketi ile Vodafone ve Türk Telekom yani AVEA hediye internet kampanyası düzenleyecek gibi. Nasıl yapılır, hediyemi nasıl alırım diyenler; içeriye.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell 23 Nisan Bedava internet Kampanyası ve Hediyesi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın yaklaşması ile beraber Turkcell bedava internet paketleri ile hız kesmeden hamlelerine devam ediyor ve abonelerine onları mutlu edecek kampanyalar hazırlamaya başladığının sinyallerini veriyor (son aylarda özel günlerde hep bu tür etkinlikler yapıldı). Belki bu hamlesi ile Türkiye’de ki milyonlarca abonesinin yüzünü güldürmeyi başaracak olan dev GSM firması, özel günlere bu denli önem vermesi sayesinde herkesin takdirini kazanmayı başarıyor. Turkcell bedava internet makalesine giderek benzer kampanyalar da bulabilirsiniz.

Bu özel günlerde özellik ile abonelerinin daha fazla yakınları ya da sevdikleri ile konuşmasına olanak sağlamak isteyen telekomünikasyon firması, müşterilerine ücretsiz dakikalar sunuyor ve onların bugüne özel kendilerini kısıtlamadan rahat bir şekilde konuşabilmelerine olanak sağlıyor. Turkcell 23 Nisan bedava internet hediyesi kampanyalarını takip edin ve vakti geldiğinde sürpriz hediyenizi alın.

Hediyeler Nasıl Alınır / Nasıl Yapılır?

Bu özel günde abonelerine hediye internet kazanma fırsatı sunan dev operatör firması Hesabım uygulamasına giren abonelerine Salla Kazan çekilişi ile 500 MB, 1 GB ya da 2 GB internet (Netlik kazanan birşey yok, bu sadece büyük bir ihtimal üzerinden yola çıkıldı.) kazanma şansı sunuyor. 23 Nisan’da vakit kaybetmeden Hesabım uygulamasına giriş yaparak hediyenizi hemen alın ve ücretsiz şekilde internette vakit geçirmenin keyfini çıkartın. BİP içinde belki birşeyler olabilir.

Vodafone 23 Nisan Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır

Dünya genelinde bir GSM markası olan Vodafone bu sektörde ülkemizde başarısı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Her zaman müşterilerini isteklerini ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak, onlara özel kampanyalar hazırlayan komünikasyon firması Vodafone 23 Nisan gibi önemli günlerde yaptığı fırsatlar ile müşterilerinin sevgisini de kazanmayı başarıyor.

Dünya çocukları için oldukça olan bu önemli günde abonelerine birbirinden güzel fırsatlar sunan dev firma, geçen sene yaptığı Yavru Kartallar’a 23 Nisan sürprizi ile birçok çocuğu mutlu etmişti. Bu sene de abonelerine hediye dakika sunan firma, bu hamlesi ile de pek çok kişiyi mutlu edeceğe benziyor.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Yanımda uygulamasına kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak katılım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

1 gün kullanım süresi olan 500 MB ya da 1 GB hattınıza hediye olarak tanımlanır. (Netlik kazanan birşey yok, bu büyük bir ihtimal sadece.)

Detaylar

Hediyenizin kullanım süresi bittiği zaman size kısa mesaj yolu ile bilgi verilir.
Kullanım haklarınızı 7000’e “OZET” yazıp göndererek öğrenebilirsiniz.
Kazandığınız hediye sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Türk Telekom (AVEA) 23 Nisan Hediye İnternet

Ülkemizde ki tüm operatör firmalarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramının yaklaşması ile beraber birbirinden güzel kampanyalar hazırlaması (ihtimal bile olsa) ile Türk Telekom’da hemencecik çalışmalarına başlayacaktır ve bu önemli gün için abonelerine cazip kampanyalar hazırlamak için hamleler yapmaya başlayacaktır.

Müşterilerine hediye dakika kazanma fırsatı sunan dev firmanın kampanyasını 23 Nisan gece 00.00’da aktif etmesi bekleniliyor.

Sizde bu tarih geldiğinde hemen hediyelerinizi alın ve ücretsiz şekilde iletişim kazanmanın keyfini çıkartmaya başlayın. Detaylı bilgi için katılım detaylarını okuyunuz.

Nasıl Katılabilirim?

Henüz kampanya aktif hale gelmediği için katılım detaylarına dair net bir bilgi bulunmamaktadır. Birkaç gün içerisinde kampanya detaylarının belli olması ile beraber, katılım detaylarını öğrenebilir ve bu fırsattan faydalanabilirsiniz.

Kampanya İçeriği Nedir?

Her yöne konuşabileceğiniz dakika hediye edilecektir. Bu kazandığınız hediye dakika ile yakınlarınız ile ücretsiz bir şekilde istediğiniz kadar iletişim kurabilirsiniz.

Detaylar

Kullanım haklarınızı hattınıza gelen bilgilendirme mesajının ardından kullanmaya başlayabilirsiniz.
5555’e “KALAN” yazıp göndererek kalan kullanım haklarınızı anlık olarak öğrenebilirsiniz.

Turkcell 23 Nisan internet hediyesi ile ilgili olan bir kampanya makalesini okudunuz. Diliyoruz ki bu sabahta mutlu olabilen bireylerden olalım 🙂

Önemli not: Bu makale önce ki yıllar için geçerlidir, 2018 yılında herhangi bir kampanya yayınlanmadı.