29 Ekim Bedava İnternet 2018

Turkcell 29 Ekim Bedava İnternet Hediye Kampanyası 2018 ile Cumhuriyet Bayramı’na özel bedava internet nasıl yapılır sorusuna yanıt buluyor. BİP ve Yaani ile.

turkcell 29 ekim bedava internet kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell 29 Ekim Bedava İnternet Kampanyası 2018

Ülkemizde çok önemli operatör firmaları bulunuyor. Bu operatör firmaları rekabeti azaltmak ve kendilerine yeni yeni mobil müşteriler kazandırmak amacı ile fırsatlar ile dolu birbirinden cazip kampanyalar hazırlıyorlar.

Özellik ile dakika ve internet kullanım haklı kampanyalar hazırlayan operatör firmaları bu şekilde mobil abonelerinin gönüllerini feth etmeyi başarıyorlar. Ülkemizin mobil telekomünikasyon alanında ki en önemli isimlerinden biri olan Turkcell’ de mobil hat kullanıcılarını mutlu etmek amacı ile bol bol kazandıran kampanyalar hazırlıyor. Sizde Turkcell’ in bu bol fırsatlı kampanyalarına katılım sağlamak ve ücretsiz kullanım hakları kazanmak istiyorsanız eğer Turkcell 29 Ekim Kampanyası katılım detaylarını hemen öğrenin ve 29 Ekim’ de hediye internetinizi alın.

Turkcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hediyeleri neler öğrenin ve kampanya aktiflendiği zaman hemen hattınıza hediyeleriniz tanımlansın.

Turkcell 29 Ekim Kampanyası

29 Ekim Cumhuriyet bayramının yaklaşması ile beraber birçok operatör firması kampanya hazırlıklarına başladı. Bu milli bayramda da abonelerinin yüzünü güldürmeyi hedefleyen operatör firmaları arasında özellikle ile Turkcell bu bayramda da abonelerinin yüzünü fazlası ile güldüreceğe benziyor. Turkcell 29 Ekim bedava internet kampanyasından tüm aboneler yararlanacaktır.

29 Ekim 2018 için mobil abonelerine hediye dakika ve hediye internet kullanım hakkı sunması beklenilen operatör firması 29 Ekim gece 00.00 itibari ile muhtemelen kampanyasını aktif edecek ve yüz binlerce mobil müşteri hediyelerini alabilecekler. Sizde hediyelerinizi almak ve yakınlarınız ile 29 Ekim’ de ücretsiz şekilde iletişime geçmek ve internet kullanmaya başlamak istiyorsanız takipte kalın.

Tüm Turkcell bedava internet kampanyaları için ana konuyu ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell 29 Ekim Bedava İnternet Hediye Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

29 Ekim’ de Turkcell’ in dağıtacağı hediyelerden faydalanmak için sayfamızı takip edin. Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza lüzum yoktur. Katılım mesajı olmaksızın otomatik olarak hediyelerinizi hattınıza alabilirsiniz.

> Turkcell 29 Ekim Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Hiçbir mobil kullanıcı fark etmeksizin tüm Turkcell mobil müşterileri katılım sağlayabileceklerdir. Otomatik olarak hediyeler tanımlanır.

> Nasıl İptal Edebilirim?

İptal işlemlerinizi çağrı merkezine telefon ederek ya da kısa mesaj atarak ücretsiz bir şekilde halledebilirsiniz.

> Turkcell 29 Ekim Hediyeleri Nelerdir?

Kampanya detayları henüz tam olarak belli olmadığı için hediyelere dair net bir bilgi bulunmamaktadır. Hediyeler açıklandığı zaman burada bilgilendirme yapılacaktır.

> Detaylar

Kullanım haklarınızın süresi 24 saat ile sınırlıdır.

Hediye dakika ya da internet kullanım haklarınızı sadece yurt içi kullanımlar için harcayabilirsiniz.