Turkcell 3 Ay Ücretsiz 3’lü İnternet Fırsat Kampanyası

Turkcell 3 Ay Ücretsiz 3’lü İnternet Fırsat Kampanyasından faydalanamak ve yararlanmak için sayılı günler kaldı. Bedava olarak 50, 75 ve 100 GB internet paketi sizi bekliyor.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell 3 Ay Ücretsiz 3’lü İnternet Fırsat Kampanyası

İletişim ve internet alanındaki altyapısı ile Türkiye’de birçok kişinin ilk tercihi olmaya başaran dev firma Turkcell müşterilerine en hızlı ve en kaliteli interneti sunuyor. Sunduğu bu hızlı internet hizmeti sayesinde birçok kullanıcının yüzünü güldürmeyi başaran komünikasyon ve internet sağlayıcı firması, birçok kişiye hizmet etmeyi başarıyor. Müşterilerinin her zaman en üstün kaliteli hizmeti almalarını sağlamak amacı ile durmaksızın altyapı çalışmalarına devam eden dev firma, bu tutumu sayesinde de abonelerinin takdirini kazanmayı başarıyor. Benimsediği bu tutum ile bu alanda liderlik koltuğuna yerleşmeyi başaran dev şirket, daha uzun süre bu alandaki yetkinliği kendinde tutacağını herkese gösteriyor.

Sadece sunduğu altyapı hizmeti ile değil aynı zamanda zengin içerikli ve ekonomik fiyatlı kampanyaları ile abonelerinin mutlu eden firma, kullanıcılarının yüksek tutarlar ödemek zorunda kalmadan evden sınırsız internete sahip olmalarına olanak sağlıyor. Sizde bu fırsat kampanyasına hemen katılım sağlayarak, evden internetin ve TV+’ının keyfini sürmeye başlayabileceksiniz. Üstelik sizi bekleyen daha birçok sürpriz bulunmaktadır.

Turkcell Bedava internet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Size en yakın Turkcell mağaza veya bayisine gidip katılım talebinizi ileterek bu paketi satın alabilirsiniz yada Turkcell bedava internet 2018 hediyenize sahip olabilirsiniz.. Super Online mağaza veya bayilerine gidip başvuruda bulunarak da katılım sağlamanız mümkündür. 0532 532 00 00’a telefon ederek müşteri hizmetleri aracılığı ile de katılım işlemlerinizi sağlamanın mümkündür.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. İsteyen herkes katılabilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Superonline mağazalarından da iptal işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

İçeriği Nedir?

75 GB internet paketi

Aylık 57,9 TL ödeyerek 24 Mbps hızlı 75 GB AKK’li sınırsız internete sahip olabilirsiniz.

100 GB internet paketi

62,9 TL karşılığında sınırsız evden interneti satın alabilirsiniz.

200 GB internet paketi

200 GB AKK’li sınırsız 24 Mbps hızlı evden internete sahip olmak için aylık ödemeniz gereken tutar 89,9 TL’dir.

Detaylar

Kotanızı aştığınız zaman internet hızınızda kısıtlamaya gidilir.
Bu paketlerin taahhütsüz olan seçeneği bulunmamaktadır ve taahhüt süresi standart olarak 27 aydır.
Taahhüdünüzün süresi bitmeden paket iptali ya da değişikliği yaparsanız o zamana kadar ki faydalanmış olduğunuz tüm indirimler ile cayma bedeli olarak tarafınızdan tahsil edilir.
İlk 3 ay fatura ücreti ödemeniz gerekmez.