Turkcell 30 Ağustos 2018 Bedava İnternet Hediye Kampanyası

Turkcell 30 Ağustos 2018 Bedava İnternet Hediye Kampanyası ile tüm abonelerine faturalı hazır kartlı yani kontörlü farketmeksizin Zafer Bayramı hediyesi…

Turkcell 30 Ağustos Bedava İnternet 2018

Selam arkadaşlar, Kurban Bayramı’nda biliyorsunuz ki operatörler kampanya yapmadı, bizde Turkcell 30 Ağustos bedava internet hediyesi ile avunuruz dedik ve bekliyoruz. Umarız bu sefer bekleyişimiz güzel sonuçlanır 🙂 Son yıllarda GSM sektöründe ciddi bir rekabet yaşanıyor. Birçok operatör firması kendilerine yeni yeni aboneler kazandırmak ve daha da büyümek için ciddi bir yarış içerisine giriyorlar. Türkiye’nin en çok mobil kullanıcılı operatör firması unvanını da elinde bulunduran Turkcell’de mevcut abonelerini elinde tutmak ve yeni yeni aboneler kazanmak amacı ile de çok çeşitli kampanyalar hazırlıyor.

Abonelerini ihtiyaçlarını dikkat ile tespit edip bu doğrultuda bir kampanya planı oluşturan GSM operatörü bu hizmet anlayışı ile de milyonlarca abonesinin takdirini ve sevgisini her daim kazanmayı başarıyor. Sunduğu üstün kaliteli hizmet ile de yüzlerce abonesini mutlu etmeyi başaran dev firma yaptığı sürprizli kampanyaları ile de herkesi mutlu etmeyi başarıyor. 30 Ağustos Zafer bayramının yaklaşması ile beraber abonelerine özel fırsatlar hazırlayan firma mobil abonelerini şimdiden heyecanlandırmayı başardı. Sizde Turkcell 30 Ağustos kampanyası hakkında bilgi alın ve hediyelerinizi alın.

Turkcell 30 Ağustos Hediyesi

Geçtiğimiz senelerde 30 Ağustos Zafer bayramı için bedava internet kampanyaları hazırlayan dev operatör firmasının bu yılda benzer bir kampanya ile abonelerinin karşısına çıkması bekleniliyor. 30 Ağustos kampanyaları hakkında bilgi almak ve hediyelerden faydalanmak için geç kalmayın ve teklif aktif olduğunda hemen sizde hediyelerinizi alıp, bedava internetin keyfini sürmeye başlayın.

Hediye internetinizi alın ve tarifenizden eksilmeden internet kullanımının tadını çıkartın.

Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Bu fırsattan faydalanmak için herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur. Fırsat aktif hale geldiği zaman tüm mobil hat kullanıcıları otomatik olarak hediyelerine kavuşabileceklerdir. Turkcell bedava internet kampanyaları için diğer konularımız gözatabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Faturalı ya da faturasız aboneler fark etmeksizin tüm mobil müşteriler otomatik olarak bu fırsatlardan faydalanabileceklerdir.

Turkcell 30 Ağustos Kampanyası

Henüz hediyelere dair net bir bilgi bulunmamaktadır. 30 Ağustos 2018 tarihinde buradan hediyeleri öğrenebilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00’a telefon edip müşteri hizmetleri ile konuşarak iptal işlemlerinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Detaylar

Kullanım haklarınız hattınıza tanımlandığı zaman size kısa mesaj yolu ile bilgilendirme yapılır.
Kullanım haklarınızı Hesabım uygulamasına giriş yaparak anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Facebook Sayfamız