Turkcell 8 Mart 2019 Kadınlar Günü

Turkcell 8 Mart 2019 Kadınlar Günü Hediye Bedava internet ile tüm kadınlarımız kampanyasız kalmayacak. Değerli annelerimiz, eşlerimiz için 8 Mart hediyesi.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell 8 Mart Kadınlar Günü Hediye İnternet Kampanyası 2019

Ülkemizde 8 Mart Kadınlar gününe fazlası ile önem verilmektedir. Birçok yerli ve yabancı marka bu özel gün için birbirinden güzel kampanyalar hazırlıyor. Turkcell’de Türkiye’nin en büyük mobil telekomünikasyon firmalarından biri olarak bu özel günü es geçmiyor ve abonelerine birbirinden güzel fırsatlar hediye ediyor.

Sizde 8 Mart Turkcell kampanyalarını öğrenip, bu özel gün için size sunulan fırsatlardan faydalanarak bu özel günün tadını çıkartmaya başlayın. Turkcell Kadınlar günü kampanyası 2019 ile mutlu olun.

Turkcell Kadınlar Günü Bedava İnternet ve Dakika

Turkcell’in Kadınlar gününe özel olarak hazırladığı kampanyaları ile bu 8 Mart’ta da birçok abonesini mutlu etmeyi başardı.  Bu önemli güne istinaden abonelerine hediye dakika sunan dev GSM firması Turkcell, bu hamlesi ile Türkiye genelinde birçok mobil hat kullanıcısının mutlu etmeyi başardı.

Bu güzel kampanyadan sizde faydalanarak 8 Mart’ta sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde konuşmanın tadının çıkartabilirsiniz ve tarifenizdeki kullanım haklarınızdan herhangi bir eksilme olmadan konuşma yapmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Vakit kaybetmeden kapmayanın detaylarını öğrenip hemen hediyenizi alın ve Turkcell bedava dakikalarınızın keyfini çıkartmaya başlayın.

2019 8 Mart Bedava internet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

8 Mart için Turkcell’in hazırladığı hediyeler faydalar, o gün içerisinde hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Herhangi bir katılım kısa mesajına ya da müşteri hizmetlerine telefon etmenize gerek yoktur. 8 Mart günü hediyeleriniz hattınıza tanımlanacaktır.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir katılım şartını sağlamanız gerekmemektedir. Tüm faturalı ya da faturasız mobil hat kullanıcıları bu kampanyaya katılım sağlayabilir ve hediyelerini alabilirler.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Sevdikleriniz ile konuşmanız için Turkcell size bedava dakika hediye ediyor. Kadınlar günü için mobil müşterilerine 60 dakika hediye eden dev operatör firması bu hamlesi ile herkesi mutlu etti. Hemen sizde 60 dakika hediyenizi alın.

Kampanya Hakkında Detaylar

Hediye faydalarınız hattınıza tanımlandığında size kısa mesaj yolu ile bilgi verilecektir.
Kazandığınız faydalarınızdan anlık kullanım haklarınızı sorgulamak için 2222’ye “KALAN” yazıp göndermeniz ya da Hesabım uygulamasına kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak kalan kullanım haklarınızı görüntüleyebilirsiniz.
Kazandığınız kullanım haklarınız sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
Kazandığınız faydalar bittiğinde ya da kullanım süreniz dolduğunda size kısa mesaj yolu ile bilgi verilecektir.

Turkcell 8 Mart Kadınlar Günü bedava internet hediyesi kampanyası ile ilgili olan bu makalemizi burada sonlandırıyoruz arkadaşlar. Diğer yazılarımızı okumayı ihmal etmeyin.