Turkcell Açılışa Özel 1 GB Hediye İnternet Paketi

Turkcell 1 GB hediye internet paketi nasıl yapılır ve alınır diyorsanız en uygun konuya geldiniz. 2018 Yılında geçerli olan bedava internet kampanyası.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell telekomünikasyon alanında yaptığı çalışmalar ve kurulduğu günden beri harcadığı emek ile bugün Türkiye’nin en çok abone sayısına sahip mobil operatör firması olmayı başarıyor. Uzun zamandır bu sektörde aktif olarak faaliyet gösteren dev GSM firması bu başarısını her zaman müşterilerinin daha iyi bir hizmet almalarını sağlamak amacı ile yaptığı çalışma ve yatırımlara borçlu olarak gözüküyor.

Onlara sunduğu kaliteli ve kesintisizi iletişim imkânına ek olarak Türkiye’nin en hızlı internetini de sunan telekomünikasyon firması bu azmi sayesinde gün geçtikçe daha çok mobil kullanıcıya hitap etmeyi başarıyor. Her geçen gün artan büyüme hızı ile dünya ülkelerine de açılmayı başaran dev firma, şimdiden birçok ülkede faaliyet göstermeye başladı.

Tanınırlığı gün geçtikçe arttıran GSM şirketi, aynı zamanda müşterilerine sunduğu cazip fırsatlar ile de onların yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Her gün farklı bir kampanya ile mobil kullanıcılarının karşısına çıkan operatör firması bu sıralar ise numarasını taşıyan ya da yeni hat tesisi yolu ile gelen mobil kullanıcılarına özel 1 GB’lik cepten internet kazanma şansı sunuyor. Sizde hemen Turkcell’li olun ve hediye internetinizi alıp, mobilden internete bağlanmanın keyfini sürmeye başlayın.

Turkcell 1 GB Hediye İnterneti Nasıl Alırım?

Turkcell 1 GB hediye internet kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında geçerli bayilerden numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu ile katılım sağlayıp, işlemi gerçekleştirdikleri bayilere başvuruda bulunarak hediyelerini alabilirler.

Katılım Şartları Nelerdir?

Numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu operatör değişikliği yapan tüm bireysel aboneler faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

“IPTAL ACILISA OZEL 1 GB” yazıp 2200’a kısa mesaj atarak iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

30 gün süresince yurt içinde kullanabileceğiniz 1 GB hediye internete sahip olursunuz.

Esaslar

31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Kampanya kapsamında kazandığınız faydalarınız bitince kısa mesaj ile bilgi sahibi edilirsiniz.
Hesabım uygulamasından kalan kullanım haklarınızı ulaşmanız mümkündür.