Turkcell Anneler Günü Bedava İnternet Kampanyası 2018

Turkcell 2018 Anneler Günü bedava internet hediyesi kampanyası ile sizde güzel bir haftasonu geçirebilirsiniz. Neden mi, yeni kampanyalardan Anneler Gününe özel taksitli telefon satışı dahi var.

Turkcell anneler gunu bedava internet 2018

Turkcell Anneler Günü Bedava İnternet Kampanyası 2018

Herkese merhaba arkadaşlar, bugün ki konumuz Turkcell Anneler Günü bedava internet kampanyası olacak ve 13 Mayıs 2018 tarihinde geçerli olacak. Biliyorsunuz ki Turkcell uzun süredir Türkiye’de ki GSM sektöründe liderliğini sürdürmeyi ve korumayı başarıyor.

Türkiye’nin ilk GSM firması olarak sektöre giriş yapan dev operatör firması geçen yılların ardından hala ülkemizin en çok mobil kullanıcı sayısına sahip operatör firması olma unvanı elinde tutmayı başarıyor.

Bu başarısını büyük bir kısmını müşterilerine gösterdiği ilgiye borçlu olan dev operatör firması Turkcell, müşteri memnuniyetini öncelikli tutması sayesinde sürdürülebilir başarıyı elde ediyor.

Abonelerine ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri kampanyalar da hazırlayan operatör firması, ülkemizin için önemli olan her günde muhakkak abonelerine yeni bir fırsat sunuyor.

Şimdi de Anneler gününün yaklaşması ile beraber abonelerine Anneler günü kampanyaları hazırlayan operatör firması, bu hamlesi ile de yüzlerce kişiyi sevindireceğe benziyor.

Turkcell Anneler Günü Hediyesi

2017 yılında yaptığı Turkcell SIM 1 GB hediye internet kampanyası ile geçen seneki Anneler gününde birçok abonesini mutlu eden firma bu yılda Anneler gününü es geçmeyerek abonelerine cazip teklifli kampanyalar hazırlıyor. Geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu yılda bedava internet sunması beklenilen firma henüz net bir açıklama yapmadı.

Turkcell Anneler günü kampanyalarını öğrenmek ve daha fazla detaylı bilgi almak için 13 Mayıs gününde burayı takip edip açıklanan kampanyalara dair detaylı bilgiye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Anneler Günü Kampanyası’na Nasıl Katılabilirim?

Konuyu güncelledik; SİM uygulamasını telefonuna indirip “Çocuklarım” sekmesine giriş yapıp bilgilerini eksiksiz ekleyen ve anne olduğunu belirten tüm annelerimiz “Ayrıcalıklarım” kategorisinden kampanyalar bölümüne girerek 1 hafta boyunca geçerli olan 1 GB hediye interneti almaya hak kazanır.

Detaylı bilgi için : https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/sim-anneler-gunu-haftalik-1gb-internet-kampanyasi?place=similar_campaigns

Hediye internet kampanyasına dair detaylar henüz belli olmadığı için nasıl katılınabileceğine dair detaylarda bilinmemektedir. Fakat indirimli mobil telefon kampanyası bulunmaktadır. Bu fırsattan faydalanmak için ise Turkcell iletişime merkezlerine gidebilir ve katılım sağlayabilirsiniz. Web kanalı yolu ile de bu fırsatlara katılım sağlamanız mümkündür.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsatlardan faydalanmak için herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. Tüm mobil müşteriler katılım sağlayabilirler. Ama sadece Anneler gününde bu tekliflerden faydalanmanız mümkündür

Turkcell Anneler Günü Hediyeleri Nelerdir?

Geçen sene olduğu gibi bu senede Turkcell bedava internet hediye edilmesi beklenilmektedir. Buna ek olarak ise şu anda mevcut olan indirimli telefon satın alımı seçeneği sunulmaktadır. Telefon alımı için şu linke gidebilirsiniz. https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cihazlar/anneler-gunune-ozel-kampanya

Nasıl İptal Edebilirim?

Bu fırsattan kazandığınız faydaları iptal etmeniz mümkündür değildir. Kampanya süresi bittiği zaman otomatik olarak iptal işlemlerinizi gerçekleşir.

Detaylar

14 Mayıs 2018 tarihine kadar katılım sağlayabilirsiniz.
Kullanım haklarınızı gelen bilgilendirme mesajının ardından kullanınız.

Facebook Sayfamız