Turkcell Artı 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Artı 1 GB Hediye İnternet Kampanyası ile 1 GB Turkcell bedava internet paketi nasıl yapılır demeye son verip uyguluyoruz. Detaylar içeride.


Sponsorlu Bağlantılar

Telekomünikasyon alanında Türkiye’nin en çok mobil hat kullanıcı sahip operatör firması olan Turkcell, her geçen dakika artış gösteren ve oldukça fazla olan mobil kullanıcı sayısı ile uzun yıllardır zirvede ki rekabete dahil oluyor. Zirve başarısını devam ettirmek isteyen dev GSM firması, bu alanda daha da yetkinleşmek amacı ile sürekli yeni yatırımlar ve güncellemeler yapıyor. Bu sayesinde hizmet kalitesinde bir artış yapmayı başaran dev GSM şirketi çekim kalitesi ve kapsama alanı ile Türkiye’de birçok mobil hat kullanıcısının ilgisini çekip, aklını çelmeyi başarıyor.

Bu sunduğu hizmet ile birçok mobil abone kızan firma, yaptığı kampanyalar ile mobil abonelerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor.  Özellikle Turkcell bedava internet alanında yaptığı kampanyaları ile müşterilerini mutlu eden dev firma, müşterilerinin bedava internet kullanmasına olanak sağlıyor. Bu durumda da birçok müşteri herhangi bir ek ücret ödemek zorunda kalmadan bedava internetleri ile sosyal ağlarda vakit geçirmenin, video ve müzik izlemenin keyfini rahatça çıkartabiliyorlar. Sizde daha fazla hediye internete sahip olmak istiyor iseniz eğer hemen Turkcell’li olun ve 12 ay boyunca hediyenizi alın, keyfini çıkartmaya başlayın.

Nasıl Katılabilirim?

Size en yakın Turkcell iletişim merkezinden hemen yeni bir hat alarak ya da numara taşıma işlemi gerçekleştirerek katılımınızın ilk aşamasını gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra ise 2222’a “ARTI 1 GB” yazıp göndererek katılım işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Eğer faturalı iseniz, kontratlı bir tarifeye sahip olmanız, eğer hazır kartlı iseniz de ilk yüklemenizde 20 TL ve üzeri yükleme yapmanız dâhilinde hediyeniz hemen hattınıza tanımlanır.

Katılım Şartları Nelerdir?

Geçerli tarihler arasında yeni bir hat alarak ya da numara taşıma yolu ile Turkcell’li olarak ilk şartı sağlayabilirsiniz. Sonrasında ise hazır kartlılar 20 TL ve üzeri bir yükleme gerçekleştirerek, faturalılar ise kontratlı bir tarifeye geçiş yaparak tüm şartları yerine getirebilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00’a telefon edip müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Online kanallar üzerinden de zahmetsiz bir şekilde iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

12 ay boyunca tarife içeriğinize ek olarak 1 GB bedava cepten internet hediye olarak hattınıza tanımlanır.

Esaslar

Kullanım haklarınız bittiği takdirde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
2222’ye “KALAN” yazıp yollayarak ya da Hesabım uygulamasını ziyaret ederek kalan kullanım detaylarınızı görüntülemeniz mümkündür.
30 gün içerisinde kullanmadığınız haklar gelecek aylara devredilmez ve silinir.