Turkcell Banka Yüklemelerinize 1 GB Bedava İnternet Veriyor

Turkcell bankadan yapılan TL yükleme işlemleriniz için tam 1 GB hediye bedava internet veriyor. Turkcell aboneleri faturasız yani hazır kart için geçerlidir.

turkcell bankadan tl yükle bedava internet

Sponsorlu Bağlantılar

Son yıllarda akıllı telefonlarımızın daha da gelişmesi ile beraber internete kullanım hakkına olan ihtiyacımız gün geçtikçe artıyor. Çünkü akıllı telefonlarımızı kullanmamız için en gerekli olan şey kesinlik internet olarak gözüküyor. Telefonumuzda temel birçok işlemi yapabilmemiz için internet kullanım hakkına ihtiyacımız var. Bu durumunda oldukça farkında olan dev operatör firmaları ara ara abonelerine tarifelerine ek olarak hediye internet paketleri kazanabilecekleri fırsatlar hazırlıyor. Özellik ile ülkemizin en çok mobil hat kullanıcı sayısına sahip olan operatör firması Turkcell, abonelerini yaptığı bedava internet kampanyaları ile mutlu etmeyi başarıyor.

Abonelerine hediye internet kazanabilecekleri birçok kampanya hazırlayan operatör firması, bu adımları ile abonelerinin tarifelerine ek olarak hiçbir ücret ödemeden bedava internet kullanmasına imkan tanıyor. Genellik ile 1 GB ya da 2 GB’lik bedava internet paketleri fırsatı hazırlayan operatör firması geçtiğimiz yıl yaptığı banka kampanyası ile abonelerine milyonlarca 1 GB hediye etmişti. Şimdi de benzer bir kampanya ile aboneleri karşısına çıkan operatör firması yaptığı Turkcell banka yüklemelerine özel kampanyası ile abonelerine gene hediye internet dağıtıyor. Sizde Banka yüklemelerine özel 1 GB bedava internet kampanyasına katılın ve bedava internetsiz kalmayın.

Turkcell Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

Bankaların mobil uygulamalarından, internet şubelerinden ya da ATM’lerden TL yükleme işlemi yapan tüm mobil hat kullanıcıları 1 GB bedava internet kazanacaklar.

Turkcell’in son yaptığı bedava 1 GB hediye internet fırsatı ile birçok abone bedava internet kazanacak ve kimse bedava internetsiz kalmayacak.

Turkcell Hediye 1 GB Nasıl Katılabilirim?

Tek yapmanız gereken bankaların mobil uygulamalarından ya da ATM’lerinden 30 TL ve üzeri TL yükleme işlemi yapmaktır. Bunu yaptıktan sonra 1 GB internetiniz hattınıza otomatik olarak tanımlanır.

Katılım Şartları Nelerdir?

Banka ATM’lerinden ya da online sistem üzerinden TL yükleme işlemi gerçekleştirmenizdir. Başka bir katılım şartı bulunmamaktadır.

Hediyeler Nelerdir?

30 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB hattınıza tanımlanır. Sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Diğer operatörlerin kampanyalarınıda görmek isterseniz örneğin Vodafone bedava internet kampanyasına bakabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

İptal işlemlerinizi online olarak ya da müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak halledebilirsiniz.

Detaylar

30 Kasım 2018 tarihine kadar bu kampanyaya katılım sağlamanız mümkündür.
Hediye almaya hak kazandığınız takdirde size kısa mesaj yolu ile bilgilendirme yapılır.
Hediyelerinizin kullanım süresi 30 gün ile sınırlıdır.
2222’ye “KALAN” yazıp göndererek ya da Hesabım uygulamasına giriş yaparak kullanım haklarınızı anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Dahası için Turkcell bedava internet paketi konusunu incelemenizi öneriyoruz.