Turkcell Bedava Dakika, Arama ve Konuşma Kampanyaları 2018

Turkcell Bedava Dakika, Arama ve Konuşma Kampanyaları 2018 nasıl yapılır, faturalı hat ve kontörlü hazır kart için tüm detaylara yer verdik. Her yöne olması cabası.

Turkcell Bedava Dakika, Arama ve Konuşma Kampanyaları 2018

Türkiye’de GSM sektöründe sahip olduğu mobil hat kullanıcı sayısı ile bu alandaki liderliği eline almayı başaran dev GSM şirketi Turkcell her geçen gün bu alanda başarısını katlayarak arttırmayı başarıyor. Kurulduğu ilk günden beri durmaksızın çalışmalarına ve yatırımlarına devam eden operatör firması, işine verdiği önemi gözler önüne seriyor. Bu alandaki başarısı ile rakiplerini de kıskandırmayı başaran operatör firması sunduğu alt yapı hizmeti ile mobil müşterilerinin de yüzünü güldürmeyi başarıyor ve Turkcell bedava dakika sunuyor.

Üstün çekim kalitesi ve kapsama alanı ile mobil hat kullanıcılarının kesintisiz bir şekilde yakınları ile konuşmalarına olanak sağlıyor. Bu durum sayesinde de birçok kişi dev operatör firmasını tercih ediyor ve yakınları ile kesintisiz iletişim kurmanın keyfini çıkartıyorlar. Faturalı hat, Hazır kart (kontörlü) ile her yöne arama hakkı kazanın.

Turkcell bedava konuşma paketi, aynı zamanda dev operatör firmasının yaptığı hediye konuşma kampanyaları ile de müşterilerinin gönüllerini kazanmayı başarıyor. Yaptığı bu kampanyalar sayesinde abonelerinin bedava şekilde yakınları ile görüşmelerini sağlayan dev GSM şirketi bu hediyeleri herkesin yüzünü güldürdü. Sizde vakit kaybetmeden gelip hediyenizi alın ve bedava konuşmanın keyfini çıkartmaya başlayın.

Turkcell Bedava Arama Dakikası 2018

Bu fırsatları kazanmak için belirtilen anahtar kodları 2222’ye göndermeniz ya da Hesabım uygulamasına kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak hediyenizi almanız mümkündür.

Nasıl Yapılır?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel aboneler bu fırsatlardan faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da kısa mesaj yolu ile iptal işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

30 DK

“GEL DK” yazıp 2222’ye göndererek her yöne kullanabileceğiniz 30 dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell Hediye Dakika 2018

Turkcell İzle Kazan uygulamasını App Store’dan ya da Google Play Store’dan indirerek hediye dakika kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Yıldız Fırsatı

“YILDIZ” yazıp 1040’a ücretsiz kısa mesaj atarak da her yöne kullanabileceğiniz dakika hakkı kazanabilir ve hediyeleriniz ile yakınlarınıza telefon etmenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Esaslar

2222’ye “KALAN” yazıp göndererek ya da Hesabım uygulaması üzerinden kalan kullanım detaylarınızı görüntülemeniz mümkündür.
Hediye datanızın kullanım süresi bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
Sadece yurt içi kullanımlarda bu hediye dakikalardan faydalanabilirsiniz.

Benzer yazılarımızdan birisi olan Turkcell bedava internet konusu için detaylı bilgi ister misiniz? O halde durma, hemen tıkla.

Facebook Sayfamız