Turkcell Bedava SMS 2018

Turkcell Bedava SMS 2018 kampanya ve paketleri ile güncel mesajlaşma hediyelerini nasıl yapılır diye araştıran arkadaşlarımıza sunduk.

Turkcell Bedava SMS 2018

Turkcell bedava sms, GSM alanında Türkiye’ye her zaman ilkleri yaşatmayı başaran operatör firması bu sektörde amiral gemisi konumunda bulunmayı başarıyor. Her zaman güncel bir hizmet sunan operatör firması bu tutumu sayesinde Türkiye genelinde birçok kişinin gönüllerini kazanmayı hakkıyla başarıyor. Müşterilerinin en güncel ve kaliteli teknolojiye sahip olmalarını sağlamak amacı ile durmaksızın gecesini gündüzüne katarak çalışan dev GSM şirketi, gün geçtikçe bu alandaki yetkinliğini daha da arttırmayı başarıyor.

Bedava mesajlaşma sektöründe de en önemli isimlerinden olmayı başaran dev operatör firması mobil kullanıcı sayısı ile de rakiplerini kıskandırmayı başarıyor. GSM alanında büyük paydaya sahip olan ve bu sebeple mobil hat kullanıcılarını memnun etmek, elinde tutmak için onların ihtiyaçlarına kulak verip bu doğrultuda hareket etmeye çalışıyor.

Günümüzde yani 2018 yılında birçok mobil hat kullanıcısının tercih ettiği mesajlaşma yöntemi, beraberinde ek kısa mesaj paketlerini de getirdi. Aboneler ay sonuna kadar aktif olarak mesajlaşabilmek için ek paketler almak durumunda kalıyorlar. Aksi takdirde bu kullanım haklarından feragat etmeleri gerekiyor. Dev GSM firması Turkcell ise mobil hat kullanıcılarının bu ihtiyacını karşılamak amacı ile birbirinden cazip fırsatlı paketler hazırlıyor ve onların kullanımına sunuyor. Size uygun içerikte olan teklifi seçip, hemen faydalanmaya başlayabilir ve mesajlaşmanın tadını çıkartabilirsiniz.

2018 Turkcell Bedava SMS Paketine Nasıl Katılırım?

Turkcell iletişim merkezlerini ziyaret edip ihtiyacınıza ve isteğinize uygun olan fırsatı seçerek katılım sağlamanız mümkündür. Online kanallar yolu ile de kolay bir şekilde seçtiğiniz paketi satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz ya da müşteri hizmetleri ile irtibat kurarak satın almak istediğiniz teklifi ileterek de hemen katılım sağlamanız mümkündür.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sağlamanız gereken herhangi bir şart bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel aboneler katılım sağlayabilirler. Faturalı veya kontörlü yani Hazır Kartlı olmanız birşeyi değiştirmez.

Nasıl İptal Edebilirim?

Hesabım uygulaması üzerinde tanımlı olan fırsatı iptal etmeniz mümkündür. 0532 532 00 00’a telefon edip iptal talebinde bulunarak da çıkış işlemlerinizi halledebilirsiniz.

İçeriği Nedir?

Turkcell Her Yöne 500 Bedava SMS

30 gün boyunca her yöne 500 SMS’e aylık 8 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

2017 Turkcell Her Yöne 1000 Bedava SMS

Aylık 5 TL ödeyerek her yöne 1000 SMS kullanımına sahip olursunuz.

Turkcell Her Yöne 3000 Hediye SMS 2018

Bu teklif ile her yöne bir ay boyunca 3000 SMS’e sadece 10 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Detaylar

Kullanım haklarınız bittiğinde bilgilendirilirsiniz.
Mesaj yolu ile kullanım bilgilerinizi öğrenmeniz mümkündür.

Facebook Sayfamız