Turkcell BİP Bedava internet Kampanyaları 2018

Turkcell BİP Bedava internet Kampanyaları 2018 ile hediye ve ücretsiz fırsatlardan haberdar olun. Yılbaşı kampanyası dahil bir çok 2018 BİP bedava internet…


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell BİP Bedava internet Kampanyaları 2018

Yeni yılın yaklaşması ile beraber Turkcell hız kesmeden abonelerinin yüzünü güldürecek kampanyalara imza atmaya başladı. Abonelerinin daha fazla mobilden internet kullanmalarına olanak sağlayan operatör firması birçok kişiyi yılbaşı öncesi mutlu etmeyi başardı. Bu hamleleri ile hem mevcut abonelerini mutlu eden dev operatör firması aynı zaman hemde birçok yeni mobil hat kullanıcısı kazanmayı başardı. Her geçen gün daha fazla kişiye hizmet etmeyi başaran firma, artan müşteri sayısı sayesinde Türkiye’nin en çok mobil abone sayısına sahip operatör firması olmayı başardı.

Bu başarısını yaptığı iyileştirme, gelişmelere ve ek olarak da müşterileri olan iletişim şekli ve yaklaşımına borçlu olan operatör firması, bu gibi birçok etken bir araya gelince telekomünikasyon alanında liderliği eline almayı başarıyor. Bu sayede rakiplerini de kıskandırmayı başaran dev telekomünikasyon firması daha çok uzun süre bu alanda lider koltuğunda oturmayı başaracağını herkese gösteriyor.

Turkcell BİP 2018 hediye internet kampanyaları hepimizin merakla beklediği konu başlıklarından bir tanesi çünkü 2017 boyunca inanılmaz hediyeler dağıtıldı bu uygulama ile. Sektörde liderliğini sağlama alma çalışmaları arasında gösterilebilecek olan BiP bedava kampanyaları ile de dikkatleri üzerine çeken Turkcell, ücretsiz olarak BiP’ ten faydalanma imkanı da sunuyor. Bu sayede herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmadan yakınlarınız ile sesli veya görüntülü konuşmanıza, mesajlaşmanıza olanak sağlıyor. Sizde size özel olarak hazırlanmış bu cazip fırsatlı tekliflerden hemen faydalanmaya başlayarak hediyelerinizin tadını çıkartabilir ve BiP uygulamasında keyifli saatler geçirebilirsiniz.

2018 Turkcell BİP Bedava internet Paketlerine Katılım

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek ya da Online kanallar üzerinden katılım sağlamanız mümkündür. (Android veya iOS markette “BİP” şeklinde arama yapıp indirebilirsiniz) Turkcell bedava internet kazanmak için daha fazla uğraşmaya bile değer 🙂

Katılım Şartları Nelerdir?

Her kampanyanın kendine özel bir katılım şartı bulunmaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00’a telefon ederek müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz ya da Hesabım uygulaması üzerinden de iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

2018 BiP Kullan İnternet Kazan

BiP üzerinden grubunuzu kurup arkadaşlarınız ile mesajlaşmaya başlayarak hediye internet kazanabilirsiniz. Bu uygulamadan 5 gün boyunca her gün 10 mesaj atarak bedava 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Lokasyon paylaşımı, sticker ve caps gönderimi de mesaj olarak sayılmaktadır. Bunları göndererek de hediyenizi kazanabilirsiniz. İsteyen tüm bireysel aboneler faydalanabilirler ve bu fırsat 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.

BİP Hediye Avı

Turkcell’liler BiP uygulamasın kullandıkça hediye internet kazanma şansı yakalıyorlar. Şehrin farklı noktalarında bulunan kutuları toplayarak birbirinden güzel birçok hediyeye sahip olma şansı yakalayabilirsiniz. Kayıt olmak için BiP Hediye Avı Servisi üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Servis aboneliği başladıktan sonra bulunduğunuz konumdaki hediyeleri toplamaya başlayabileceksiniz. Sürekli olarak katılım sağlayabilirsiniz ve isteyen herkes katılım sağlayabilir.

BiP Messenger Hediye İnternet 2018

Bu uygulamayı cep telefonunuza App Store ya da Play Store’dan ilk kez indiren tüm mobil hat kullanıcıları 30 gün boyunca geçerliliği olan 1 GB’ye sahip oluyorlar.

2018 BiP Bi Ara 10, 15 ve 16 GB Bedava internet

Bu fırsattan faturalı ve faturasız tüm aboneler faydalanabilirler. Uygulama üzerinden mesaj atan ya da arama yapan herkes hediye internet kazanabilir. Bip Bi Ara 2018 kampanyası üzerinden 5 farklı kişiye mesaj atarak haftalık 1 GB, 5 farklı kişiyi arayarak aylık 1 GB, 2 farklı kişiyi arayarak haftalık 2 GB, 10 farklı kişiyi arayarak aylık 2 GB, 30 farklı kişiyi arayarak da bir ay boyunca kullanabileceğiniz cepten 10 GB internete sahip olursunuz. (15 ve 16 GB paketlerini bu hafta ekleyeceğiz)

Kampanya Hakkında Esaslar

Kullanım haklarınızın %100’ünü harcadığınız zaman kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
2222’ye “KALAN” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak ya da Online kanallar üzerinden kalan kullanım haklarınızı öğrenmeniz mümkündür.
Gelen onay mesajının ardından kazandığınız faydaları kullanmaya başlayabilirsiniz.