Turkcell BİP Bi Ara 16 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell BİP Bi Ara 16 GB hediye bedava internet kazanabilmek için yapmanız gerekenleri listeledik. Unutmayın 30 GB’a kadar artırabilirsiniz, uygulamayı indirin ve adımları takip edin.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell BiP Bir Ara 16 GB İnternet Kazan Kampanyası 2018

Yaptığı kampanyalar sayesinde mobil hat kullanıcılarının yüzünü her zaman güldürmeyi başaran GSM şirketi Turkcell, yeni düzenlediği kampanyası ile Türkiye genelinde ki birçok mobil hat kullanıcısının yüzünü güldürmeyi başardı. Bu atılımları sayesinde mobil hat kullanıcı sayısını gün geçtikçe arttıran GSM şirketi, mobil hat kullanıcılarına sunduğu bol hediyeler ile onları mutlu etmeyi başarıyor. İnternet kullanım hakkı birçok abonenin en çok kullandığı haklardan biri olması sebebi ile, dev operatör firması müşterilerine hediye internet kazanabilecekleri birçok kampanya hazırlıyor.

Özellikle son günlerde hazırladığı BiP Bi Ara 16 GB internet kazan kampanyası ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeye başaran operatör firması, bu kampanya ile oldukça fazla ilgi çekti ve birçok kişiyi mutlu etti. Bu fırsat ile BiP uygulamasında bazı adımları gerçekleştirerek birçok ödül kazanma şansı yakalayabilirsiniz (Bkz.). Üstelik 16 GB’ye kadar birçok hediye internet kazanabilirsiniz.

Bip Bi Ara’ya Nasıl Katılabilirim?

Bu tekliften faydalanmaya başlamak için, öncelikle App Store ya da Play Store’dan cep telefonunuza BiP uygulamasını indirmeniz gereklidir. Bu uygulamayı indirdikten sonra hediye internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. İsteyen tüm faturalı ve faturasız aboneler katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell müşteri hizmetlerine telefon ederek, iptal talebinizi ilettiğiniz takdirde iptal işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. Online kanallar yolu ile de iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Bip Bi Ara Haftalık 1 GB Bedava internet

BiP uygulaması üzerinden 5 farklı kişiye mesaj gönderen aboneler bir hafta geçerli 1 GB kazanıyorlar.

Bi Ara Haftalık 2 GB Hediye internet

BiP’ ten 2 arkadaşınızı arayarak bir hafta boyunca kullanabileceğiniz 2 GB’ye sahip olabilirsiniz.

Bi Ara 1 GB

5 farklı kişiye BiP uygulaması üzerinden telefon ederek 1 ay geçerli 1 GB kazanma şansı yakalarsınız.

Bi Ara Aylık 2 GB

BiP uygulamasından 10 farklı kişiyi arayarak aylık 2 GB kazanabilirsiniz.

Bi Ara Aylık 30 GB

30 farklı kişiye BiP uygulaması üzerinde telefon ettiğiniz takdirde bir ay kullanım süreli 10 GB kazanırsınız. Bu fırsattan faydalanmak için bu işlemi yapan ilk 200000 kişi arasına girmeniz gerekmektedir.

Esaslar

Kazandığınız kullanım haklarınızın süresi bittiği zaman veya kullanım haklarınızın hepsini harcadığınız zaman kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.
Kalan kullanım haklarınızı “KALAN” yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atarak ya da Hesabım uygulaması üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
Kazandığınız faydalar sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.