Turkcell BİP Kullan Arama Yap, Bedava internet Kazan

Turkcell BİP Kullan Arama Yap, Bedava internet Kazan nasıl yapılır? Hemen arama yap hediye internet paketi kazan. Aradığın kadar ödül senin olsun. 2018 özel.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell BİP Kullan Arama Yap, Bedava internet Kazan

GSM alanındaki faaliyetleri ve yatırımları ile bu alanda Türkiye’nin bir numarası olmayı başaran dev GSM şirketi Turkcell yaptığı müşteri odaklı kampanyalar ile mobil hat kullanıcılarını mutlu etmeyi başarıyor. Gün geçtikçe abone sayısını arttırmaya başaran dev firma, GSM sektöründeki en çok mobil SIM kullanıcı sayısına sahip telekomünikasyon şirketi olmayı başarıyor.

Turkcell BİP kullan internet kazan kampanyası ile bu sektörde uzun bir süredir faaliyet göstermesine rağmen hala ilk gün ki azim ve istekli ile çalışıp müşterilerinin her zaman en güncel ve en kaliteli hizmeti almalarına olanak sağlıyor. Bu tutumu sayesinde de abonelerinin takdirini kazanmayı başaran dev operatör firması, onların yüzünü güldürüyor ve aynı zamanda iletişim ihtiyaçlarını rahatça karşılamalarına olanak sağlıyor.

Mobil hat kullanıcılarının en büyük ihtiyaçlarından biri olan internet, birçok abonenin öncelikli ihtiyaçlarından biri gibi duruyor. Daha zengin içerikli tarifeler seçerek ya da ek paketler satın alarak bu ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan kullanıcılarının imdadına Turkcell’in bedava internet kampanyaları yetişiyor. BiP kullanan abonelerinin bedava internet kazanmasına olanak sağladığı kampanyası ile tüm dikkatleri üzerine çeken firmanın, bu özel kampanyasından faydalanıp, bedava internete sahip olmak için sizde vakit kaybetmeden katılım sağlayın.

Turkcell BİP ile Ara Hediye İnternet Kazan

Bu fırsattan faydalanmak için herhangi bir katılım SMS’ ine ya da bir yere başvuruda bulunmanıza gerek yoktur. BiP uygulaması üzerinden 5 gün boyunca üst üste 10 mesaj atan tüm aboneler hediye internet kazanabilirler. Bu atılan mesajlara konum bilgisi paylaşımı, caps, sticker gönderme, fotoğraf ve video gönderme de dâhildir.

Katılım Şartları

Bu tekliften faydalanmak için sağlamanız gereken herhangi bir koşul bulunmamaktadır. İsteyen herkes katılım sağlayabilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da online kanallar yolu iptal etmeniz mümkündür.

İçerik

Bu tekliften faydalanmaya başlayan müşteriler 1 hafta boyunca kullanabilecekleri 1 GB’ye sahip olurlar.

Detaylar

Kullanım haklarınızı harcadığınız zaman kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
Gelen bilgilendirme mesajının ardından kazandığınız faydaları kullanmaya başlayabilirsiniz.
2222’ye “KALAN” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak kalan kullanım haklarınızı öğrenmeniz mümkündür.