Turkcell BİP Kurban Bayramı 10 GB Hediye İnternet Paketi Kampanyası

Turkcell BİP Kurban Bayramı 10 GB Hediye İnternet Paketi Kampanyası nasıl yapılır, 50 kişiye mesaj gönder hediyeni al.

Turkcell BİP Kurban Bayramı 10 GB Hediye İnternet Paketi Kampanyası

Yazımız güncellendi, Turkcell Kurban bayramı bedava internet hediyesi kampanyası için ilgili konumuza gidebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkürler, arefe günü güncelleme yapılacaktır.

Herkese selamlar arkadaşlar. Yeni Turkcell BİP Kurban Bayramı kampanyasını sizlerle paylaşmak için can atıyordum. Ancak fırsat bulabildim bu yüzden yeni yazıyorum. Öncelikle belirtmek isterim ki diğer operatörler hakkında herhangi bir gelişme yada bilgim yok, onlarda düzenlemeler yapar ise sitemizde her zaman ki gibi hızlı paylaşırım. Bilirsiniz bir önce ki bayramda BİP üzerinden mesajlaşma yöntemi ile 10 GB hediye internet dağıtmıştı Turkcell. Bu sefer yine aynı stratejiyi kullanarak hem hediye dağıtmayı hemde uygulamayı insanlara ve abonelerine kullandırtmayı esas alıyor.

Bu hediyeyi kazanabilmek için BİP listenizde 50 tane farklı numarada arkadaşınız olması lazım. Bunun için gruplar mevcut onlara katılarakta işinizi hızlıca çözdürebilirsiniz ve ayrıca karşılıklı olarak fayda sağlamış olursunuz. Mesela Facebook gruplarında bunlarla ilgili paylaşımlar mevcut. İsteyenler yorum kısmına yazsın konu altında ki, bizde yanıtlayarak yardımcı olalım.

Turkcell BİP 10 GB Kurban Bayramı İnternet Hediyesi Nasıl Yapılır?

Stoklarla sınırlı olan bu kampanyada yararlanabilmek için elinizi çabuk tutmalısınız. Eşiniz, dostunuz, akrabanız veya çevrenizde ki herhangi birilerine uygulamayı indirdip 1’er mesaj atın 🙂 İşte adetler ve hediyeler;

Eğer;

BİP mesajlaşma uygulaması üzerinden 5 farklı kişi ile mesajlaşırsanız günlük 1 GB Hediye internet,

BİP mesajlaşma uygulaması üzerinden 10 farklı kişi (abone) ile mesajlaşırsanız haftalık 1 GB Hediye internet,

BİP mesajlaşma uygulaması üzerinden 20 farklı kişi ile mesajlaşırsanız aylık 1 GB Hediye internet

BİP mesajlaşma uygulaması üzerinden 50 farklı kişi ile mesajlaşırsanız tam tamına 1 ay boyunca kullanabileceğiniz BİP 10 GB Hediye internet paketi sizin olur.

Diğer kampanyalar içinde ana konularımızı ziyaret edebilirsiniz. Zira bugünlerde bir çok ziyaretçimiz bu konulara ilgi duymaya başladı. Bizi takip ettiğiniz için çok minnettarız, kafanıza takılan yerleri yorum kısmından sorabilirsiniz.

Facebook Sayfamız