Turkcell Dergilik Uygulaması ile 1 GB Bedava internet

Turkcell Dergilik Uygulaması ile 1 GB Bedava internet ile faturalı, faturasız farketmeksizin herkese hediyeler mevcut. Dergilik uygulamasını indirin.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Dergilik Uygulaması ile 1 GB Bedava internet

Telekomünikasyon alanında Türkiye’de ki mobil hat kullanıcılarına her zaman ilkleri yaşatarak müşterilerine daima dünya standartlarında bir hizmet kalitesi sunarak hem abonelerine hem de işine verdiği önemi gözler önüne seriyor.

Mobil müşterilerine ve işine verdiği önemi ile diğer operatör firmalarından olan farkına da gözler önüne sermeyi başarıyor. Bu tavrı sayesinde Türkiye’de ki birçok mobil hat kullanıcısının da takdirini kazanmayı başarıyor.

Kazandığı bu takdir sayesinde de abone artışında dikkate değer bir artış yaşayan dev operatör firması, hem mevcut hemde yeni abonelerinin yüzünü güldürmek amacı ile birçok zengin fırsatlı kampanya hazırlıyor ve onları mutlu etmeyi başarıyor. Bu kampanyalardan en yenisi olan Turkcell Dergilik 1 GB bedava internet kampanyası sizler için sitemizde ki yerini alıyor.

Bu sıralar mobil kullanıcılarının daha fazla internet kullanmalarına imkân sağlamak amacı ile 1 GB cepten bedava internet kazanmalarına olanak sağlayan dev GSM şirketi bu hamlesi ile birçok mobil abonenin gönlünü feth etmeyi başardı. Bu fırsattan faydalanmak için Dergilik uygulamasını kullanmaya başlamanız yeterlidir. Hemen vakit kaybetmeden uygulamayı indirin ve sizde Turkcell Dergilik 1 GB hediye internet kazanın ve kazandığınız faydaların keyfini çıkartmaya başlayın.

1 GB Hediyesini Nasıl Alabilirim?

App Store ya da Play Store’dan mobil telefonunuza Dergilik uygulamasını indirerek katılımınızın ilk aşamasını gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında ise ücretsiz giriş yaparak ikini adımı da tamamlarsınız ve hediyenizi almaya hak kazanırsınız.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel aboneler katılım sağlayabilirler. Data ve kurumsal ses hattı müşteriler katılım sağlayamazlar.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

1 hafta boyunca mobil telefonunuzdan herhangi bir kısıtlama olmaksızın harcayabileceğiniz 1 GB internet hediye edilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon edip müşteri temsilcisine iptal talebinde bulunarak ya da Hesabım uygulamasını ziyaret ederek tüm iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dergilik 1 GB Hediye Kampanyası Hakkında Detaylar

15 Ocak 2018 tarihine kadar katılım sağlayabilirsiniz.
Sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
Datanızdan kalan tutarları 2222’ye “KALAN” yazıp göndererek ya da Online kanallar üzerinde görüntüleyebilirsiniz.
Hediye datanızın kullanım süresi ya da kotası bittiği takdirde kısa mesaj yolu ile bilgi sahibi edilirsiniz.