Turkcell Eko Tarifeleri ile Bedava İnternet Fırsatları

Turkcell Eko Tarifeleri ile Bedava İnternet Fırsatları ile 1 ve 3 GB internet paketlerine uygun fiyata sahip olabilir, ilgili konumuz ile karlı çıkabilirsin.


Sponsorlu Bağlantılar

GSM alanında birçok yenilik yapan Türkiye’nin en çok mobil hat kullanıcı sayısına sahip operatör firması kabul edilen Turkcell, her zaman abonelerini mutlu etmeyi ve onların yüzünü güldürmeyi başarıyor. Öncelikli olarak abonelerinin daha iyi bir hizmet kalitesine sahip olmalarını sağlamak amacı ile iletişim ve teknoloji alanında birçok yatırım ve iyileştirme yapan dev GSM firması, bu hamleleri ile mobil hat kullanıcılarına daha kaliteli bir hizmet sunmayı başarıyor.

Üstelik sadece bunun ile de sınırlı kalmayan Türkiye’nin dev operatör firması, aynı zamanda müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine yönelik olarak hazırladığı tarife içerikleri ile de mobil abonelerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Son zamanlarda hazırladığı Eko tarifeleri ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dev GSM firması bunun yanında Turkcell bedava internet imkanları ilede gündeme geliyor. Bu kampanyası ile abonelerine astronomik fiyatlar ödemek zorunda kalmadan ekonomik fiyatlar ödeyerek yakınları ile konuşabilme ve mesajlaşabilmelerine, buna ek olarak internette rahat bir şekilde vakit geçirebilmelerine olanak sağlıyor. Sizde size uygun Eko paketini seçin ve hemen kullanmaya başlayarak ekonomik tarifelerin keyfini sürmeye başlayın.

Turkcell EKO Tarifesine Katılım Nasıldır

Size en yakın konumda bulunan Turkcell mağaza ya da iletişim merkezine gidip seçtiğiniz Eko tarifesine geçiş başvurusunda bulunarak hemen bu paketlere geçiş sağlayabilirsiniz. Web kanalları üzerinden de bu paketi satın almanız mümkündür. Eğer kısa mesaj yolu ile katılım sağlamak istiyor iseniz de 1 GB için “EKO 1 GB” 2 GB için ise “EKO 2 GB” yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Katılım Şartları Nelerdir?

Son 90 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu ile Turkcell’li olmuş olan tüm bireysel mobil hat kullanıcıları katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00’a telefon edip müşteri hizmetlerine iptal talebinizi ileterek ya da Web kanallarını ziyaret edip giriş yaparak iptal işlemlerinizi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

EKO 1 GB

Eko 1 GB ile her yöne 500 dakika, 1000 SMS, BiP’te geçerli 1 GB ve genel kullanımlar için 1 GB hattınıza aylık 20 TL karşılığında tanımlanır.

EKO 3 GB

Her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS, BiP kullanımlarında geçerli 1 GB, Dergilikte geçerli 5 GB ve mobil kullanımlar için 1 GB’yi aylık 25 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Detaylandırma

Kalan kullanım haklarınızı kısa mesaj yolu ile ya da Web kanalı üzerinden öğrenebilirsiniz.
Kullanım haklarınızı bitirdiğiniz zaman kısa mesaj yolu ile bilgi sahibi edilirsiniz.