Turkcell Enflasyonla Mücadele Kampanyası – 2 Kat İnternet

Turkcell Enflasyonla Mücadele Kampanyası ile Topyekün bir savaş başlattı ve 2 Katı internet hediyesini duyurdu. Turkcell Enflasyon kampanyası 2 katı kadar bedava internet sağlıyor.

Turkcell Enflasyonla Mücadele Kampanyası - 2 Kat İnternet

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Enflasyonla Mücadele Kampanyası

Turkcell hem ülke hem dünya genelinde oldukça başarılı bir firma olmayı başarıyor. Çok uzun yıllardır bu alanda ciddi başarılara imza atan operatör firması, ülke genelinde milyonlarca mobil hat kullanıcısına başarılı bir şekilde hizmet ediyor. “Turkcell Enflasyonla Mücadele Kampanyası gereği 2 kat bedava internet dağıtıyor”. Kurulduğu ilk günden beri müşteri memnuniyetini öncelikli tutan ve adımlarını her zaman buna göre atan operatör firması bu hamleleri ile mobil müşterilerinin takdirini kazanmayı başarıyor. Yüzlerce abonesinin yüzünü güldürmeyi her zaman başaran firma, bu sayede de gün geçtikçe daha da fazla büyümesine imkan tanıyor.

Buraya tıklayarak Turkcell bedava internet güncel kampanyalarına ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda da sağ duyulu bir operatör firması olmasından dolayı da bir kez daha gönülleri kazanan operatör firması ülkemizdeki ekonomik sıkıntıların vatandaşların iletişim ihtiyaçlarına ertelemesine engel olmaması amacı ile bu sıkıntılı günlerde çok güzel bir kampanya ile mobil hat kullanıcılarının tekrar karşısına çıktı.

Ülke olarak oldukça sıkıntılı bir dönemden geçmemizden dolayı birçok markada ,mağazada ya da vatandaşta bir kemer sıkma politikası mevcuttu, Turkcell’de bu durumda mobil abonelerini yalnız bırakmadı ve Enflasyonla mücadele kampanyası ile abonelerini bir kez daha mutlu etti. Sizde kampanya detaylarını öğrenebilirsiniz.

Turkcell Enflasyon Kampanyası 2 Kat Bedava İnternet

Ülkemizdeki enflasyon sebebi ile iletişim maliyetlerinin de ciddi derecede artması ile beraber Turkcell’de bu gidişe dur dedi. Turkcell enflasyon kampanyası ile sizde artan maliyetlerden kurtulun ve rahat bir şekilde yakınlarınız ile iletişim kurun ve aynı zamanda bol bol internete bağlanarak vakit geçirmenin keyfini kısıtlamadan sürün.

Turkcell Enflasyonla Topyekün Mücadele Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak için öncelik ile App Store ya da Play Store üzerinden BiP uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Ardından BiP uygulamasına giriş yapıp enflasyonla mücadele kanalına üye olmanız lazımdır.

Katılım Şartları Nelerdir?

SIM kartınızın 4.5G uyumlu olması gerekmektedir. Bu şartı sağlayan herkes bu fırsattan faydalanabilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Çağrı merkezine telefon ederek iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Turkcell 2 Kat İnternet – Enflasyon Kampanyası

Kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında cepten internetiniz x2 katı kadar artar. Yani tarifenizdeki internetin iki katı kadar bedava internete sahip olursunuz.

Detaylar

13 Ekim ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında bu kampanyadan faydalanabilmeniz mümkündür.