Turkcell Faturalı 3 GB Bedava İnternet Paketi

Turkcell Faturalı 3 GB Bedava İnternet Paketi nasıl yapılır, 2018 senesinde hangileri tercih edilir diye soranlara dakika ve sms dahil ayrıcalıklı paketler.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Faturalı 3 GB Bedava İnternet Paketi 2018

Uzun zamandır Türkiye’nin en çok abone sayısına sahip operatör firması olma unvanını elinde bulunduran Turkcell, hizmet verdiği abonelerinin en etkin ve en iyi şekilde iletişim ihtiyaçlarını karşılayabilmelerini sağlamak amacı ile durmaksızın çalışmaya devam ediyor. Öncelikle onların çekim kalitesi yüksek ve hızlı bir internete sahip olmalarını sağlamak amacı ile iletişim ve teknoloji alanında birçok yatırım yapıyor ve altyapı çalışmalarına da gece gündüz ara vermeden devam ediyor. İşine gösterdiği bu önem sayesinde de gün geçtikçe mobil hat kullanıcısını arttırmayı başaran operatör firması, aynı zamanda bu tutumu sayesinde de birçok kişinin olumlu tepkisini kazanmayı başarıyor.

Turkcell faturalı 3 GB bedava internet ile sadece sunduğu hizmet kalitesi değil yaptığı kampanyalar ile de mobil hat kullanıcılarının ilgilerini çekmeyi başaran operatör firması onlara sunduğu hediye internet kampanyaları ile mobil kullanıcılarını mutlu etmeyi başarıyor. Hem müşterilerini mutlu edip hemde yeni aboneler kazanmasını sağlayan bu yaklaşımı sayesinde daha da çok kişiye hizmet vermeyi başarıyor.

Sizde hemen Turkcell kalitesi ile tanışarak, hem Türkiye’nin en hızlı internetine sahip olabilirsiniz hemde size sunulan fırsatların keyfini çıkartabilirsiniz. Faturalı müşteriler özel olan 3 GB hediye internet kampanyasını kaçırmadan bir an önce sizde faydalanmaya başlayın.

Katılım Hakkında

Bu fırsattan faydalanmak için herhangi bir kısa mesaja ya da bir yere başvuruda bulunmanıza gerek yoktur. Bu fayda gerekli koşulları sağladığınız takdirde otomatik olarak hattınıza tanımlanır ve gelen onay mesajının ardından hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Koşulları Nelerdir?

Son 90 gündür aktif bir şekilde Turkcell mobil hat kullanıcısı olan, bireysel veya kurumsal ses hattı sahipleri, Mayıs, Haziran, Temmuz 2017 dönemlerinin son takvim günleri de dahil olmak üzere hepsinden sistemde kayıtlı akıllı telefona sahip olan ve Mayıs, Haziran, Temmuz 2017 dönemlerinin toplamında 10 MB ve altında veri kullanımı yapmış olan tüm aboneler bu kampanyadan faydalanabilirler.

İçeriği Nedir?

30 gün boyunca kullanabileceğiniz 3 GB bedava internet paketine sahip olursunuz.

Detaylar

Gelen onay mesajının ardından kullanmaya başlayabilirsiniz.
Kullanım hakkınız bittiğinde kısa mesaj ile bilgi sahibi edilirsiniz.

Bir önce ki yazımız olan Turkcell kurban bayramı hediye internet ile tanışınız.