Turkcell Faturalı Hat Bedava internet Paketleri

Turkcell faturalı hat bedava internet paketleri sizin için 2018 yılında tekrar aktif şekilde gelmiş bulunuyor. Hazırkart bir yana dursun siz 1 GB, 2GB, 3GB ve 4 GB paketlerin keyfine bakın.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Faturalı Bedava internet

Türkiye’nin komünikasyon alanında ki ilk şirketi olan ve uzun yıllarda bu alanda gösterdiği başarılı hamleler ve aktif etkinliği ile sektörde liderliğe yerleşmeyi başaran Turkcell, en fazla mobil kullanıcı sayısına sahip operatör firması unvanını uzun yıllardır elinde tutmayı başarıyor.

İletişim alanında her zaman en güncel hizmeti mobil kullanıcılarının almasına olanak sağlayan GSM şirketi, bu tavrı ile birçok mobil kullanıcısının takdirini kazanıp onların yüzünü güldürmeyi başarıyor. Bu sayede de gün geçtikçe artan bir başarıya da sahip oluyor.

Turkcell faturalı bedava internet için hazırladığı her kesime ve ihtiyaca yönelik olan paketleri ile müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başaran operatör firması bu sıralı faturalı tarifeleri ile herkesin dikkatini çekmeyi başarıyor. Hem dakika hem SMS hem de cepten internet kullanım hakkı ile göz dolduran bu paketlere oldukça ekonomik fiyatlara sahip olabilir ve Turkcell’in kalitesinin tadını çıkartabilirsiniz.

Size uygun olan teklifi seçip hemen kullanmaya başlayarak, yakınlarınız ile iletişime geçmenin ve mobil internetin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz. Turkcell bedava internet paketi ile zaten yeterince ilgiyi üzerine çekmiş olsada fazla abone bir zarar doğurmayacaktır.

Paketlere Kimler Nasıl Katılabilir?

Size en yakın Turkcell mağaza veya bayisini ziyaret edip katılım talebinde bulunarak kısa bir süre içerisinde katılım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Web kanalı yolu ile de kolay bir şekilde katılmanız mümkündür. Seçtiğiniz paket 3 Yıllık için “FATURALI 3 YILLIK”, 7 yıllık için “FATURALI 7 YILLIK”, 11 yıllık için “FATURALI 11 YILLIK” yazıp 2222’a ücretsiz kısa mesaj atarak katılım sağlamanız mümkündür.

Katılım Şartlar Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. Tüm bireysel ses hattı aboneler katılım sağlayabilirler.

Faturalı Tarife İptal Etme

Müşteri hizmetlerine telefon edip iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Web kanalı yolu ile de kısa bir süre iptal işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

3GB 

Her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 3 GB’ye 12 aylık kontrat yaparak 45 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

7 GB 

12 aylık kontrat yaparak aylık 65 TL ödeyerek her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 7 GB’yi satın alabilirsiniz.

11 GB Turkcell internet

Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 11 GB interneti 12 aylık sözünüze 85 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Detaylar

31 Mart 2018 tarihine kadar geçerlidir.
Tarifenizdeki kullanım haklarınızı bitirdiğiniz kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.