Turkcell Faturalı Hat Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell faturalı hatlar için bedava internet 2018 yılı bitmeden devam ediyor. Yeni yılda da kazanmaya devam edebilirsiniz ama şimdi fırsatı kaçırmayın.

turkcell faturalı hat bedava internet 2018

Turkcell Faturalı Kampanyaları 2018

Operatör seçimi günümüzde birçok mobil hat kullanıcısının seçim konusunda en çok zorlandığı seçimlerin başında geliyor. Çünkü aboneler hem çekim kalitesi hem de kapsama alanı kalitesi dikkat ederek kesintisiz iletişime sahip olmak istiyorlar. Şehir dışına çıktıklarında ya da şehrin sıkıntılı bölgelerinde iletişimi kaybetmek istemiyorlar. Buna ek olarak da aynı zamanda kendilerini ay sonuna kadar götürebilecek dakika, SMS ve internet kullanım haklarına sahip olmak istiyorlar.

Türkiye’nin ilk özel GSM firması olan Turkcell’de abonelerinin bu ihtiyaçlarına yanıt vermek amacı ile iletişim kalitesini arttırmak amacı ile sürekli alt yapı geliştirmeleri yapıyor ve zaten iyi olan iletişim hizmetini daha da iyileştirmeyi başarıyor. Bununla sınırlı kalmayarak toplumun her kesiminden insana ve ceplerine uygun benzersiz tarifeler hazırlayarak abone sayısını giderek arttırmayı başarıyor. Turkcell bedava internet 2018 için ana makalemize bakabilirsiniz.

Kısa bir süre önce çıkardığı Faturalı kampanyaları ile gene ilgi odağı olmayı başaran operatör firması bu teklifi ile abonelerine bol dakika, internet ve SMS kullanım hakkı sunuyor. Aynı zamanda fiyatı yönü ile de oldukça ekonomik olan bu tarifeler ile ay sonunu dert etmeden yakınlarınız ile rahat rahat iletişim kurabilir ve buna ek olarak mobil internetiniz ile internet ortamında sörf yapmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Turkcell faturalı kampanyaları hakkında katılım detaylarını ve içeriğini öğrenin, sizde kendinize uygun olan tarifeye kavuşun.

Kampanyalara Katılım Nasıldır?

Bu tarifelere katılmak için size en yakın konumdaki Turkcell iletişim merkezine gidebilir ve geçmek istediğiniz Faturalı tarifesini belirterek çok kısa bir sürede geçiş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda online işlemlerinizi Turkcell web sitesi üzerinden de kolaylık ile yapabilmeniz mümkündür.

Turkcell Faturalı Kampanyası Katılım Şartları Nelerdir?

Faturalı tarifelerinden size en uygun olanı seçtikten sonra yapmanız gereken tek şey geçiş talebinde bulunmaktır. Yapmanız gereken başka hiç bir şey bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

Tarifenizi değiştirmek ya da iptal etmek için çağrı merkezine telefon edebilir ve orada yetkili kişiler ile konuşarak iptal işleminizi hemen halledebilirsiniz.

Tarife İçerikleri Nedir?

3 GB

Aylık 65 TL ödeyerek her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 3 GB internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

7 GB

Ayda 85 TL yi gözden çıkartarak her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 7 GB satın alabilirsiniz.

11 GB

Benim bol bol dakikaya ihtiyacım var diyorsanız eğer Faturalı 11 Tarifesi tam size göredir. Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 11 GB’yi sadece aylık 110 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Detay

31 Aralık 2018 tarihine kadar bu tarifeye geçiş yapmanız mümkündür.
Ay sonunda bitmemiş olan dakika, internet ya da SMS kullanım hakların gelecek aylara aktarılmaz ve silinir.
Anlık olarak dakika, SMS ve internet kullanım haklarınız öğrenmek için 2222’ye “KALAN” yazıp bedava mesaj atabilirsiniz.

Tüm kampanyalar için bedava internet 2018 anasayfamızı ziyaret edebilirsiniz arkadaşlar, yüzlerce fırsatı bu sayede kaçırmamış olursunuz.

Facebook Sayfamız