Turkcell Faturalıya 6 GB Hediye Bedava İnternet

Turkcell Faturalıya 6 GB Hediye Bedava İnternet ile 2018 yılında rüzgar estirmeye devam ediyor. Faturalı hatlarda yeni abone veya numara taşıma ile mümkün.

Turkcell Faturalı Hat 6 GB Bedava İnternet Kampanyası

Günümüzde birçok kullanıcı en çok internet kullanım haklarını harcıyorlar ve en fazla internet kullanım haklarına ihtiyaç duyuyorlar. Eğer sizde bu kullanıcılardan iseniz, Turkcell’in yeni bedava internet içeren kampanyaları tam size göre gibi gözüküyor.

Bu kampanyalar ile Turkcell birçok faturalı hat kullanıcısına herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmadan bedava internet kullanma şansı sunuyor. Bu fırsatlardan faydalanan birçok mobil hat kullanıcısı tarifelerinden herhangi bir eksilmez olmaksızın bedava şekilde internete bağlanmanın keyfini çıkartıyorlar. Sizde vakit kaybetmeden bu fırsatları öğrenip faydalanmaya başlayarak bedava şekilde internet bağlanmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Turkcell 6 GB Bedava internet Paketi

Turkcell 2018 yılına girmemizin üstünde çok kısa bir süre geçmesine rağmen dur durak bilmeksizin mobil müşterilerini mutlu edecek birbirinden güzel kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Sizde bu kampanyaları öğrenip hemen hediyenizi alabilirsiniz.

Turkcell’in son kampanyası 6 GB bedava internet fırsatından faydalanmak içinde de geç kalmayın ve hemen hediye internetinizi alın.

Nasıl Katılabilirim?

Turkcell iletişim merkezlerine gidip oradaki çalışan insanlara katılım talebinizi ileterek katılım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Başka türlü katılım sağlamanız mümkün değildir.

Katılım Şartları Nelerdir?

İletişim merkezilerine gidip katılım sağlamanız şartı ve buna ek olarak, son 7 gün içerisinde numara taşıma yolu ile, yeni hat alımı yolu ile ya da hazır kartlı aboneler ödeme tipi değişikliği yaparak faturalıya geçen tüm mobil hat kullanıcıları faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00’a telefon edip müşteri temsilcisine iptal talebinizi ileterek çok kısa bir süre içerisinde iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz. 2222’ye “IPTAP OZEL 6 GB” yazıp ücretsiz kısa mesaj göndererek de iptal edebilirsiniz ve bu işlem sonrasında hediye internetiniz kullanım haklarınızdan silinir.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

180 gün süresince kullanabileceğiniz 6 GB cepten bedava internet hattınız üzerine tanımlanır.

Detaylar

31 Mart 2018 tarihine kadar bu kampanyadan faydalanmanız mümkündür.
Tüm aboneler bir defaya mahsus bu fırsattan faydalanabilirler.
Sadece yurt içi kullanımlarda kazandığınız faydalar geçerlidir.
Kullanım haklarınızı bittiği zaman size kısa mesaj yolu ile bilgi verilir.

Facebook Sayfamız