Turkcell Fizy ile Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Fizy uygulaması ile bedava internet kampanyasına katılmak için bu haberi sizlerle paylaşıyoruz. 1 GB Hediye internet şimdi senin olabilir. Dahası için haber bölümümüzü takip edin.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell GSM alanında faaliyet göstermeye başladığı ilk günden beri abonelerine her zaman onları özel ve öncelikli hissettirecek kampanyaları hazırlıyor. Bu tutumu ile milyonlarca abonesinin mutlu olmasını ve rahat bir şekilde iletişim ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayan Turkcell abonelerine bu denli önem vermesi ve müşteri öncelikli bir hizmet anlayışını benimsemesi sayesinde birçok kişinin de takdirini kazanmayı başarıyor.

Aynı zamanda abonelerinin de daha üstün kaliteli bir iletişim hizmeti almasına olanak sağlayan dev operatör firması abonelerinin daha kesintisiz ve kaliteli bir iletişim hizmeti alabilmelerine olanak sağlamak için birçok yatırım ve alt yapı çalışması yapıyor. Üstelik abonelerinin bu üstün kaliteli iletişim hizmetine ek olarak birbirinden güzel de internet kampanyaları hazırlayan dev operatör firması son yaptığı Fizy Dinledikçe kazan kampanyası ile de akılları çeliyor. Turkcell haberleri olarak en yeni makaleleri yayınlamaya devam ediyoruz!

Fizy Bedava İnternet Kazandıran Haberi

Türkiye genelinde birçok mobil hat kullanıcısının en büyük isteği olan  bedava internet kullanım hakkına Turkcell Fizy bedava internet kazandıran kampanyası ile yanıt veriyor.

Bu fırsat ile abonelerine bedava internet kazanma şansı sunan dev operatör firması daha şimdiden birçok mobil hat kullanıcısını mutlu etmeyi başardı.

Fizy Premium paketlerinden birine sahip olan tüm Turkcell aboneleri dinledikleri şarkı miktarına göre hediye internet kazanıyorlar. Hem şarkı dinleyip hem de bedava internet kazanmak için kampanyaya nasıl katılınır, katılım detayları nelerdir öğrenin ve sizde bu hediyelerden faydalanın.

Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmek için öncelikli olarak Fizy uygulamasında üyelik satın almanız gerekmektedir. Daha sonra uygulamayı cep telefonunuza kurup indirerek ikinci aşamayı tamamlarsınız. Ardından sadece tek yapmanız gereken müzik dinlemektedir ve ardından hediyeleriniz hattınıza tanımlanır.

Kimler Faydalanabilir?

Fizy Premium ya da Fizy yıllık üyesi olan tüm Turkcell’li mobil hat kullanıcıları faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00’a telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz. Online olarak da iptal işlemlerinizi halletmeniz mümkündür.

Kampanya İçeriği Nedir?

Kampanya kapsamında 100 ile 249 şarkı dinleyen aboneler 250 MB, 250 ile 499 arasında şarkı dinleyenler ise 500 MB ve 500 şarkı dinleyenler de 30 gün geçerli 1 GB kazanıyorlar.

Detaylar

31 Aralık 2018 tarihine kadar kampanyadan faydalanabilirsiniz.
Kullanım haklarınızı 2222’ye “KALAN” yazıp yollayarak öğrenebilirsiniz.
Kazandığınız faydalar sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.