Turkcell Garanti Bankası Kampanyası – 1 GB Hediye İnternet

Turkcell Garanti Bankası Kampanyasından faydalanarak 1 GB hediye internet paketi sahibi olabilirsiniz. Detayları yazımızda veriyoruz.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Garanti Bankası Kampanyası – 1 GB Hediye İnternet

Dünya genelinde de globalleşen ve birçok ülkede faaliyet göstermeye başlayan dev operatör firması Turkcell popülerliğini giderek arttırmayı başarıyor. Kurulduğu 1994 yılından beri durmaksızın gece gündüz çalışarak hem kendini daha da fazla geliştiren hem de müşterilerinin daha üstün kaliteli bir hizmet sahip olmalarını sağlamak isteyen dev GSM şirketi, bu tutumu sayesinde Türkiye genelinde birçok kişinin olumlu tepkisini almayı başarıyor.

Turkcell Garanti bankası 1 GB bedava internet kampanyası ile aldığı bu olumlu tepkiler sayesinde de gün geçtikçe mobil hat kullanıcı sayısını arttırmayı başarıyor. Özellikle hazırladığı sürpriz kampanyaları sayesinde de mobil kullanıcılarının yüzünü güldüren dev firma, abonelerine verdiği önemi gözler önüne seriyor.

Bu sıralar ise abonelerinin internet kullanım ihtiyacını karşılamak üzere bedava internet kazanabilecekleri fırsatlar hazırlayan dev operatör firması Garanti Bankası aracılığı ile abonelerine hediye internet kullanım hakkı sunuyor. Garanti bankası aracılığı ile TL yüklemesi yapan tüm müşteriler hediye internet kazanıyor. Hemen vakit kaybetmeden hediyenizi alın ve bedava internetin keyfini sürün.

Nasıl Katılabilirim?

Garanti bankası mobil ya da internet şubesinden 35 TL ve üzere yükleme yapıp ve paket satın alarak katılım sağlayabilirsiniz. Herhangi bir katılım SMS’ine ya da bir yere başvuruda bulunmanıza gerek yoktur. Kazandığınız faydalar otomatik olarak hattınıza tanımlanır.

Katılım Şartları Nelerdir?

Gerekli koşulları yerine getiren tüm bireysel hazır kartlı aboneler bu kampanyadan faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da Online kanallar yolu ile iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. “IPTAL GARANTI 1 GB” yazıp 2222’ye göndererek de iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

30 gün boyunca sadece yurt içinde kullanabileceğiniz cepten 1 GB internete sahip olursunuz.

Detaylar
25 Ağustos 2017 tarihine kadar faydalanmanız mümkündür.
30 gün boyunca yalnızca bir kez bu fırsattan faydalanabilirsiniz.
Kullanım haklarınızı harcadığınız da kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
2222’ye “KALAN” yazıp göndererek kalan faydalarınızı öğrenebilirsiniz.

Bir önce ki makalemiz olan Turkcell kurban bayramı hediye internet konusuna davet konusunda çok büyük bir tavsiye sunuyoruz.