Turkcell GNÇ BiP 2 GB Bedava İnternet Hediye Kampanyası

Turkcell GNÇ BİP 2 GB bedava internet kampanyası ile internet hediyesi arayan faturalı ve faturasız hazır kartlılar BİP uygulaması ile GNÇ BİP 2 GB alıyor.

Turkcell GNC Bip 2 GB Hediye bedava internet kampanyası

Turkcell GNÇ BiP 2 GB İnternet Hediyesi Kampanyası

GSM sektöründe lider konum bulunan ve yüzlerce mobil kullanıcıya sahip olan dev operatör firması Turkcell gün geçtikçe GSM alanındaki başarısını giderek arttırıyor. Bu başarısının bir çoğunu da abonelerine gösterdiği ilgi ve alakaya borçlu olan dev operatör firması mobil hat kullanıcılarının ekonomik durumlarına, statülerine ve mesleki durumların bakarak kampanyalar hazırlıyor ve bu tutumu sayesinde de her kesimde abonesinin kendine uygun olan fırsatlar ve tarifelerden faydalanmasına imkan tanıyan haber ve haberler yayınlıyor.

Türkiye genelindeki mobil hat kullanıcılarının birçoğunu genç mobil hat kullanıcılarının oluşturmasından dolayı, operatör firmaları genç abonelerini mutlu edecek ve onları kazanacak fırsatlar hazırlıyor.

Bu kadar genç abone bulunmasından ve bu genç abonelerinin ihtiyaçlarının genellik ile internet olmasından ötürü Turkcell genç abonelerine bol bol internet kazanabilecekleri kampanyalar hazırlıyor. Şimdi de Turkcell GNÇ BiP 2 GB kampanyası ile genç abonelerine yeni bir bedava internet kazandıran kampanya hazırlıyor.

Bu fırsata dair detayları öğrenin ve hemen sizde hediye internetinizi alın eğer ki daha fazla Turkcell bedava internet paketleri istiyorsanız bununla ilgili olan detaylı makalemizi ziyaret ediniz.

GNÇ BiP 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell GNÇ BiP 2 GB bedava internet kampanyası ile tüm GNÇ’li aboneler 2 GB bedava cepten internet kazanacaklar. Bu fırsat ile birçok GNÇ’li abone ücretsiz bir şekilde internet kullanmanın keyfini sürebilecekler. Hem ücretsiz hem de tarifenizdeki internet kullanım hakkınızdan herhangi bir eksilme olmaksızın hediye internet kullanmanın keyfine varın.

Kampanyanın süresi dolmadan hemen sizde bu tekliften faydalanmaya başlayın ve sizde bu bedava internet fırsatından faydalanın milyonlarca genç aboneden biri olun.

GNÇ Bip 2 GB’a Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

25 yaş ve altındaki mobil kullanıcılar BiP uygulamasını cep telefonunuza indirip ardından uygulamanın keşfet bölümünden GNÇ kanalını takip etmeye başlayarak 2 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

25 yaş ve altındaki tüm bireysel data ses hattı aboneler faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00’a telefon edip müşteri temsilcisi ile konuşarak iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Hediyeler Nelerdir?

Bir hafta boyunca kullanabileceğiniz 2 GB hattınıza tanımlanır.

Detaylar

30 Haziran 2018 tarihine kadar bu kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.
Kullanım haklarınız sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
Kullanım haklarınızı 2222’ye “KALAN” yazıp göndererek öğrenebilirsiniz.

Facebook Sayfamız