Turkcell GNÇ Hediye 7 GB İnternet Paketi

Turkcell GNÇ Hediye 7 GB İnternet Paketi sadece 26 yaş altı gençlere özel ve 2018 yılında geçerli olan bedava internet içerir. 7 GB Turkcell mobil internet…


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell diğer rakip operatör firmaları gibi genç abonelerine oldukça fazla önem vererek ve onların ayrıcalıklı hissetmelerini sağlamak amacı ile oluşturduğu GNÇ platformu ile milyonlarca genç mobil hat kullanıcısının ekonomik fiyatlar karşılığında iletişim ihtiyaçlarını karşılamalarına olanak sağlıyor.

Sadece bunun ile de sınırlı kalmayan dev GSM firması birde üstüne abonelerine birbirinden güzel hediyeler kazanabilecekler fırsatlar hazırlıyor. Hazırladığı bu sürpriz hediyeler ile abonelerine birçok hediye kazandıran dev GSM firması bu hamleleri ile herkesi mutlu etmeyi başarıyor.

Turkcell GNÇ 7 GB Bedava İnternet

Turkcell GNÇ’li abonelerine özel yaptığı bedava internet kampanyaları herkesin ilgisini üzerine çekmeyi başardı. Özellik ile abonelerine bedava internet kazandıran kampanyaları ile ilgi odağı olan dev firma şimdide abonelerine tarifelerindeki kullanım hakkı kadar Turkcell bedava internet kazanma şansı sunuyor.

Sizde bedava internet kazanmak istiyor iseniz eğer hemen nasıl katılım sağlayabileceğiniz öğrenin ve bir an önce Turkcell bedava internetinizi alın.

Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur. Belirtilen GNÇ full tarifelerinden birini kullanan herkesin tarifesinde ki internet kullanım hakkına göre bir hediye olacaktır.

Katılım Şartları Nelerdir?

26 yaş altında ve GNÇ’li olma şartı aranmaktadır. İkinci şart olarak ise GNÇ Full tarifelerinden herhangi birini kullanıyor olmanız gerekmektedir. Yerine getirmeniz gereken başka bir şart bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00’a telefon edip müşteri temsilcisine iptal talebinizi ileterek kısa bir süre içerisinde iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Online kanalları tercih ederek de iptal işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

GNÇ Kampanya İçeriği Nedir?

GNÇ Full paketini kullanan mobil aboneler gece 22.00 ile sabah 06.00 saatleri arasında geçerli 3 GB, GNÇ Star paketini kullanan abonelere 7 GB ve GNÇ Süper paketini kullana mobil hat kullanıcılarına da 7 GB cepten internet hediye edilir.

Detaylar

31 Aralık 2018 tarihine kadar bu fırsattan faydalanabilirsiniz.
Bu paketi kullanmaya devam ettiğiniz sürece her ay hediyeniz hattınıza tanımlanacaktır.
Kullanım haklarınızı 2222’ye “KALAN” yazıp göndererek sorgulayabilirsiniz.
Kullanım haklarınız bittiğinde size kısa mesaj yolu ile bilgi verilir.