Turkcell GNÇ ile 1 GB Bedava internet Kazanın

Turkcell GNÇ 1 GB Bedava internet şimdi sizin olabilir. Tüm yapmanız gereken makalemizi okumak. Hediyesini alamayan arkadaşlar yorum bırakabilir, yardım için.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell GNÇ 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türkiye’de çoğu mobil hat kullanıcısının ilk tercihlerinden olan dev GSM firması Turkcell, kurulduğu ilk günden beri her zaman müşterilerinin menfaati için çalışarak müşterilerinin üstün kaliteli bir hizmet almasına olanak sağlıyor. Bu tutumunu kendine misyon haline getirmesi sayesinde birçok mobil hat kullanıcısının takdirini kazanan ve aynı zamanda sürekli mobil müşteri sayısında bir artış yaşayan dev GSM şirketi,  bu sayede gün geçtikçe daha da büyümeyi ve abone sayısına yeni aboneler eklemeyi başarıyor.

Genellikle yaptığı kampanyalar ile daha çok abone kazanmayı başaran GSM firması, aynı zamanda mevcut abonelerinde yüzünü güldürmeyi başarıyor ki bunlardan bilineni Turkcell GNÇ 1 GB hediye internet kampanyası oluyor. Yani şu an okuduğunuz makalemizde değindiğimiz sıcak bir fırsat 🙂

Son zamanlarda genç abonelerine özel hazırladığı GNÇ 1 GB hediye internet kazandıran bu kampanya ile tüm dikkatleri üzerine çeken dev firma, bu kampanyası ile abonelerini yine mutlu etmeyi başardı. Bu fırsat ile sizde Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanya detaylarını öğrenin ve hemen 1 GB cepten hediye internetinizi alın.

GNÇ 1 GB Hediye Kampanyasına Katılım

GNÇ Full 2 GB,4 GB, 6 GB, 8 GB ya da 10 GB paketlerinden birini satın alıp kullanan tüm mobil hat kullanıcıları katılım sağlayabilirler. Katılım sağlamak için herhangi bir kısa mesaja gerek duyulmamaktadır. 30 TL ve üzeri yükleme işlemi gerçekleştirerek bu kampanyaya otomatik olarak katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsattan 25 yaş ve altındaki GNÇ’li mobil hat kullanıcıları faydalanabilirler. Yukarıda biraz önce listelediğimiz Turkcell paketlerinden birini kullanıyor olmanız şartı da aranmaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

2222’ye “IPTAL GNC BIP 1 GB” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak ya da müşteri hizmetlerine telefon ederek iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

30 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB mobil hattınıza tanımlanır.

Kampanya Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • “KALAN” yazıp 2222’ye göndererek ya da Online kanallar üzerinden kalan kullanım bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.
  • Kazandığınız faydalar bittiği zaman kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.
  • Kazandığınız faydalar sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.