Turkcell GNÇ Sınırsız Konuşma

Turkcell aboneleri için geçerli olan GNÇ sınırsız konuşma paketleri için en doğru adrese hoşgeldiniz. Kampanya sınırlı stoklarla sınırlıdır.

turkcell gnç konuşma paketi

Sponsorlu Bağlantılar

Ülkemizde milyonlarca mobil hat kullanan genç var ve bu gençlerin birçoğu kendilerine en fazla internet kullanım hakkı ya da konuşma kullanım hakkı hediye eden operatör firmasını seçip o hattı kullanmak istiyor. Genellik ile bu genç kitle öğrenci olduğundan dolayı da ekonomik olarak da sınırlı bir imkana sahipler, bu yüzden de en çok kampanya ve fırsat sunan operatör firmasını seçiyorlar.

Turkcell’ de Türkiye’nin en çok mobil hat kullanıcısına sahip operatör firması olarak genç mobil kitlenin de ilgisini çekmek ve kendine yeni yeni mobil hat kullanıcıları kazandırmak için gnç’li abonelerine özel bir çok fırsat hazırlıyor.

GNÇ’li abonelerine hem ekonomik fiyatlı hem de bol bol kullanım hakkı olan tarifeler hazırlayan operatör firması bu tutumu ile de yüzlerce genç abonenin takdirini kazanmayı başarıyor. Bunun ile de sınırlı kalmayan operatör firması aynı zamanda abonelerine hediye kullanım hakları kazanabilecekleri kampanyanlar hazırlıyor. Yaptığı GNÇ sınırsız konuşma kampanyası ile abonelerine sevdikleri ile sınırsız konuşma imkanı tanıyan operatör firması bu kampanya ile birçok kişiyi sevindirdi. Sizde hemen kampanya detaylarını öğrenin.

GNÇ Bedava Dakika Fırsatı

Eğer sizde GNÇ’li iseniz ve daha fazla dakika kullanım hakkına sahip olmak istiyorsanız eğer hemen sınırsız konuşma kampanyasından faydalanın ve sevdikleriniz ile ücretsiz konuşmanın keyfine varın. Hemen Turkcell GNÇ sınırsız konuşma kampanyası 2018 ile bedava dakika kullanmanın tadını çıkartın.

GNÇ Bedava Dakika Kampanyasına Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Bu fırsata katılmak için katılım mesajı atmanıza ya da müşteri hizmetlerine telefon etmenize gerek yoktur. GNÇ Star paketlerinden birini kullanıyorsanız eğer sınırsız konuşma ve mesajlaşma hakkı hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Katılım Şartları

GNÇ Star paketlerinden birini kullanıyor olmanız yeterlidir. Başka bir katılım şartı bulunmamaktadır.

İptal Etmek

Hediyenizi iptal etmek için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Kısa bir süre içerisinde iptal işleminiz gerçekleştirilecektir.

Hediye Detayları

Şebeke içinde sınırsız konuşma ve mesajlaşma hakkına sahip olursunuz. Tarifenize ek olarak faydalanabileceğiniz bu haklar ile yakınlarınız ile ücretsiz iletişime geçebilirsiniz.

Diğer

Bu fırsattan 31 Aralık 2018 tarihine kadar faydalanmanız mümkündür.
Kullanım haklarınız her ay yenilir.
Haklarınızın üçüncü kişilere transfer edilmesi mümkün değildir.
Dakika ve SMS kullanım haklarınızı sadece yurt içi ve şebeke içi kullanımlarda harcayabilirsiniz.

Farklı konular için Turkcell bedava internet paketleri sayfasına bakabilirsiniz. Diğer konular için anasayfaya bakınız.