Turkcell Google Play Ramazan Ayı Kampanyası

Turkcell Ramazan Ayına özel kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Bu sefer Google Play Store üzerinden oyun alımlarına indirim uygulamaya başladı! İnternet yetmezmiş gibi birde oyun hediyesi, bu harika bir haber. Nasıl yapıldığını konuda anlatıyoruz.

Ramazan’ın yaklaşması ile beraber Turkcell 2018 Ramazan kampanyalarına öncelik vererek bu yılda abonelerinin yüzünü güldüreceğe benziyor. Bu sene ki Ramazan için abonelerine birçok fırsatla dolu kampanya hazırlayan dev operatör firması Turkcell birçok abonesinin bu Ramazan’da ücretsiz kullanım haklarından faydalanmasına olanak sağlıyor. Bunlardan en yenisi ise Turkcell Google Play Ramazan kampanyası gibi görünüyor.

Önce Ramazan Sahur bedava internet kampanyası ile gönülleri feth eden dev firma şimdi de Ramazan kampanyaları arasına bir yenisini daha ekleyerek birçok abonesine bu Ramazan’da da kazandıracağa benziyor.

Sizde Turkcell’in yeni Ramazan fırsatları hakkında detaylı bilgi alın ve Ramazan geldiğinde bu bol hediyeli ve zengin içerikli kampanyalardan faydalanmaya başlayın.

Turkcell Google Play Ramazan Fırsatları

Turkcell Ramazan internet kampanyasının ardından yaptığı Google Play kampanyası ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Bu kampanyası ile de abonelerine Google Play Store ‘da Turkcell Mobil Ödeme ile harcama yapan Android kullanıcıları Lineage 2, Lords Mobile ve Clash of Kings oyunlarında Ramazan’a özel belli fırsatlar ve özel indirimler sunulacaktır.

Eğer sizde bu fırsattan faydalanmak ve bu oyunlarda indirim kazanmak istiyor iseniz vakit kaybetmeyin ve bu çok özel fırsattan faydalanmaya başlayın. Turkcell Google Play Ramazan Kampanyası ile ilgili tüm detaylara ve katılım bilgilerine yazının devamında ulaşabilirsiniz. Ramazan’a özel fırsatlar hakkında daha fazla bilgi için takipte kalın.

Turkcell Ramazan Play Store Kampanyası Nasıl Katılabilirim?

Google Play Store’da alışveriş yapan ve bu alışverişini Turkcell mobil ödeme seçeneği ile ödeyen ve işlemini gerçekleştiren tüm Android kullanıcıları bu fırsattan faydalanabilir. Bu işlemi gerçekleştirdiğiniz takdirde bu fırsatlardan otomatik olarak faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Google Play Store’da Turkcell mobil ödeme ile işlem yapmış olmanız şartı aranmaktadır. Başka bir katılım şartı bulunmamaktadır. Tüm faturalı ya da faturasız aboneler faydalanabilirler.

Hediyeler Nelerdir?

Lineage 2, Lords Mobile ve Clash of King gibi oyunlarda Ramazan’a özel birçok indirim ve fırsat sunulacaktır. 15 Mayıs ve 28 Mayıs tarihleri arasında bu indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

Bu kampanyanın iptal edilmesi mümkün değildir.

Bazı Detaylar

28 Mayıs 2018 tarihine kadar bu teklife katılım sağlayabilirsiniz.
Kampanyadan faydalanacak kişi sayısına dair bir sınır bulunmamaktadır.
28 Mayıs’a kadar indirim ve fırsatlardan faydalanmanız mümkündür.

Facebook Sayfamız