Turkcell GS Destek 1 GB Hediye İnternet

Turkcell bedava internet kazandırmaya devam ediyor. En son çıkan kampanyalardan bir tanesi olan GS Destek 1 GB hediye internet paketi ile 31 Aralık 2018 tarihine kadar bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Haberler ile ilgili olan kategorimizi takip ediniz.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell GS Destek 1 GB Hediye Kampanyası

Turkcell son yıllarda yaptığı bedava internet paketi kazandıran kampanyaları ile birçok abonesinin ücret ödemeden tamamen ücretsiz şekilde sosyal ağlarda vakit geçirmesine ya da video izlemesine, müzik dinlemesine ya da sevdikleri ile iletişim kurmasına imkan tanıyor.

Birçok hediye internet kazandıran kampanya hazırlayan Turkcell, hazırladığı bu fırsatları ile Türkiye genelinde birçok faturalı ve hazır kartlı abonesinin hediye internet kullanmasına imkan tanıması sayesinde de neredeyse herkesin takdirini kazanmayı başarıyor.

Özellik ile her kesimden abonesine yaptığı hediyelerle dolu kampanyaları ile yüzleri güldüren firma şimdi de Galatasaray’lı aboneleri için yaptığı GS destek 1 GB hediye kampanyası ile abonelerini gene mutlu etmeyi başardı. Bu fırsata dair detayları öğrenerek GS destek paketi ile bedava internetinizi alın ve tarifenize ek hediye 1 GB daha kullanma imkanınız olsun.

GS Destek Paketleri ile Bedava internet 2018

Yaptığı GS destek paketleri kampanyası ile hem abonelerinin takımlarına destek olmasına hem de cepten bedava internet kullanmalarına imkan veren Türkiye’nin en çok mobil kullanıcı sayısına sahip firması Turkcell, bu fırsatı ile de yüz binlerce abonesine cazip fırsatlardan faydalanma imkanı sunacağa benziyor.

Sizde GS Sarı Kırmızı Destek paketlerinden birine hemen katılın hem takımınızdan desteğinizi esirgemeyin hem de hediye internetinizi alın.

Turkcell Galatasaray Destek Paketleri fırsatı ile cepten ücretsiz 1 GB internetin tadını çıkartmak için detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak için Sarı Kırmızı destek paketlerinden birinde  olmanız gerekmektedir. 2222’ye “SARI PAKET” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz ve otomatik olarak bu faydaları kazanabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bireysel postpait ve prepaid, Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerinden birini kullanan tüm aboneler katılabilirler. Başka bir katılım şartı bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00’a telefon edip müşteri temsilcisine iptal talebinizi ileterek paket çıkış işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Destek Paketi Hediyeleri Nelerdir?

Bu paketleri kullanan tüm mobil hat kullanıcıları, takımları Galatasaray Türkiye Süper liginde bir maçı yendikleri takdirde 24 saat geçerli 1 GB ücretsiz internet hatlarına tanımlanacaktır. Her kazanılan lig maçı sonrası hattınıza 1 GB hediyeniz tanımlanır.

Detaylar

31 Aralık 2018 tarihine kadar bu kampanyadan faydalanmanız mümkündür.
Kullanım haklarınızı 2222’ye “KALAN” yazıp göndererek ya da Hesabım uygulamasına giriş yaparak anlık olarak öğrenebilirsiniz.
Kazandığınız faydalarınızın kullanım süresi bittiğinde ya da kullanım hakkınız bittiğinde size kısa mesaj ile bilgi verilir.

Bir önce ki makalelerimizden olan ve çok rağbet gören Turkcell bedava internet başlıklı konumuza da göz atmak ister misiniz? Burada bulamadıklarınızı orada bulabilirsiniz.