Turkcell Hadi Oyna Kampanyası

Turkcell Hadi Oyna kampanyası ile oyun oynayarak hediyeler kazanabilirsiniz. Belirtilen koşulları karşılayan ve kaynak adreste belirtilenleri yapan aboneler..

turkcell hadi oyna kampanyası

Turkcell Hadi Oyna Kampanyası

Operatör alanında çok ciddi başarılar elde ederek son birkaç yılda bu sektördeki başarısını giderek daha da arttırmayı başaran operatör firması her geçen gün daha çok yere yayılıyor ve dünya genelinde de faaliyet göstermeye başlıyor. Birçok ülkede başarılı bir GSM hizmeti sunan operatör firması milyonlarca mobil kullanıcı tarafından oldukça fazla beğeniliyor ve takdir topluyor.

Özellik ile ülkemizde yaptığı kampanyalar ile tüm dikkatleri ayrıca üzerine çekmeyi başaran GSM operatörü, her zaman mobil hat kullanıcılarının iletişim ihtiyaçlarını kolayca karşılamalarına da imkan sağlıyor. Cömert içerikli tarifelerine ek olarak aynı zamanda bol bol da kampanyalar fırsatlar düzenleyen operatör firması geçtiğimiz haftalarda yaptığı Hadi Oyna fırsatı ile de müşterilerinin yüzünü bir kez daha güldürmeyi başardı. Online ve canlı bilgi yarışması platformu olan Hadi Oyna ile bu oyunu oynayan aboneler para ödülü kazanabiliyor. Sizde Turkcell Haydi Oyna kampanyası hakkında bilgi alıp hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Hadi Oyna Para Ödülü Veren Kampanya

Birkaç hafta önce aktif hale gelen birçok mobil hat kullanıcısı tarafından merak ile incelenen Turkcell’in son bombası hadi oyna kampanyası ile yüz binlerce abone hediye kazanma fırsatı yakalayabiliyor. Online bilgi yarışması olan hadi oyna ile size canlı sunucular tarafından sorulan soruları doğru yanıtlayarak Turkcell’den para ödülü kazanma şansı yakalayabiliyorsunuz. Üstelik kazandığınız bu para ödülü ile de istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Bu para ödülünde herhangi bir sınırlandırma da bulunmamaktadır.

Bugüne kadar birçok abonenin milyarlar kazandığı bu uygulama ile sizde eğer para ödülü kazanma istiyorsanız geç kalmayın ve hemen uygulamayı telefonunuza kurup oynamaya başlayın. Turkcell Hadi oyna kampanyası 2018 hakkında bilgi almak ve yeni gelişmeleri öğrenmek için takipte kalın, bilgi sahibi olun.

Nasıl Oynayabilirim?

Abone üyeliği ekranına giriş yapıp ardından kutucuğu işaretleyerek ilk aşamayı tamamlayabilirsiniz. 9182 “OYUN” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak da oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

Kısa mesaj ile aboneliğinizi iptal etmek için “IPTAL OYUN” yazıp 9182’ye ücretsiz kısa mesaj atabilirsiniz.

Detaylı bilgi için; https://www.turkcell.com.tr/servisler/hadi-oyna adresine bakmanız tavsiye edilir.

Facebook Sayfamız