Turkcell Haydi Gel Kampanyası 2018

Turkcell Haydi Gel Kampanyası 2018 ile faturalı hatta geçiş yapın, 12 ay boyunca 1 GB toplamda ise tam 12 GB bedava hediye internet kazanın. Turkcell’e geçiş..

Turkcell Haydi Gel Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanın

Turkcell’in aboneleri için hazırladığı birbirinden güzel fırsatları ile her zaman abonelerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Her zaman abonelerine ihtiyaç duydukları kullanım haklarını kazanabilecekleri kampanyalar hazırlayan dev operatör firması bu tutumu ile herkesin takdirini kazanmayı başarıyor. Şimdide Haydi Gel kampanyası ile abonelerine bedava internet kazanma şansı sunuyor. Bu kampanyası ile abonelerine her ay 1 GB cepten bedava internet kazanma şansı sunuyor hemen sizde kampanya detaylarını öğrenip hediyenizi alın.

Turkcell Faturalıya Geçiş Yapın, 12 GB Hediye İnternet Paketi Sizin Olsun

Turkcell mobil müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini dinleyip bu doğrultuda kampanyalar hazırlayarak mobil müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Birçok mobil kullanıcının en çok harcadığı kullanım hakkı olan internet kullanım hakkı, erken bitmesi sebebi ile birçok kişiyi sıkıntıya sokuyor. Bu durumunda farkında olan dev operatör firması abonelerine bu sıkıntıyı ortadan kaldıracak bedava internet kazandıracak kampanyalar hazırlıyor.

Hemen sizde Turkcell faturalıya gelin ve her ay 1 GB, toplamda 12 GB bedava internet hediyenizi alın.

Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında yeni bir hat alarak ya da numara taşıma işlemi gerçekleştirerek ve sonrasında 20 TL ve üzeri TL yükleme işlemi gerçekleştirerek kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Koşulları Nelerdir?

Kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında yeni hat tesisi ya numara taşıma ile operatör değişikliği yapıp (Turkcell faturalıya geçiş) 20 TL’lik bir paket alımı yapan tüm bireysel data ses hattı aboneleri katılabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

2222’a “IPTAL HAYDI GEL 1 GB” yazıp ücretsiz kısa mesaj göndererek iptal talebinde bulunabilirsiniz. 0532 532 00 00’a telefon edip müşteri hizmetlerine paket iptal talebinde bulunarak da hemen iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Belirtilen şartları yerine getirerek 30 gün geçerliliği olan 1 GB her ay hattınıza tanımlanır. Bu hediye hattınıza 12 ay boyunca tanımlanır ve toplamda 12 GB bedava internet kazanmış olursunuz.

Esaslar

Gelen bilgilendirme mesajından sonra hediye internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
2222’ye “KALAN” yazıp göndererek kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.
Kazandığınız kullanım hakları sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
Kazandığınız kullanım haklarının üçüncü kişilere transfer edilmesi mümkün değildir.

Bir önce ki yazımız olan Turkcell sevgililer günü hediyesi konusuna gözatabilirsiniz. Sitemizi takip etmeyi sürdürün, fırsatları yakalayın.

Facebook Sayfamız